MECZ
15.12.20 | 1. runda klasyf. | S Mert Ozdemir | Oezen Usakli | 6-4, 7-5 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Turcja
02.01.00, 24 lat
02.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
08.01.96, 28 lat
08.01.96, 28 lat
S Mert Ozdemir vs. Oezen Usakli - Wzajemne mecze
15.12.20 | 1. runda klasyf. | S Mert Ozdemir | Oezen Usakli | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
29.11.20 | 1. runda klasyf. | S Mert Ozdemir | Oezen Usakli | 6-3, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
S Mert Ozdemir form & Oezen Usakli form
S Mert Ozdemir - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Bernardo Munk Mesa | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Freek Van Donselaar | 6-2, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Antonio Caruso | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Michel Hopp | 3-6, 7-65, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Campana | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Mika Lipp | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Adam Krischke | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daniil Savelev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Niccolo Baroni | 6-2, 2-6, 15-13 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Razvan Baiant | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marco Dessi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Edward Etty | 6-74, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Kanan Gasimov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Dejan Mihajlovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Nicu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-1, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Pokorny | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Shu Matsuoka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dusan Rsovac | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 5-7, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Mihail Ivanov | 2-6, 7-63, 10-12 | szczegóły meczu |
Oezen Usakli - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Basaran Simsek | 6-2, 7-69 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. S Mert Ozdemir | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Fufygin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
Turkey F4 - ceglana | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F3 - twarda | ||||
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Anoosha Shahgholi | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F2 - twarda | ||||
15.01.18 2. runda klasyf. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.18 1. runda klasyf. | vs. Jesper Andi Jorgensen | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Izmir Challenger - twarda | ||||
16.09.17 1. runda klasyf. | vs. Yannick Jankovits | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F33 - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Alon Elia | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F31 - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ivan Korol | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F26 - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Yasser Bouchareb | 6-75, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Adria Mas Mascolo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F24 - ceglana | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Luke Gerry | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F23 - ceglana | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Shota Meparidze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Osmancan Soyler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F22 - ceglana | ||||
05.06.17 Klasyf. | vs. Marvin Greven | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Erbol Zhumaev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Turkey F10 - ceglana | ||||
14.03.17 1. runda | vs. Ilya Vasilyev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F9 - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Hugo Largo | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F8 - twarda | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F6 - twarda | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F5 - twarda | ||||
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Arnaud Graisse | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Germany F3 - dywanowa | ||||
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Varun Venkat | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Germany F2 - dywanowa | ||||
16.01.17 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Loccisano | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.01.17 1. runda klasyf. | vs. Levente Godry | Levente Godry - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Turkey F51 - twarda | ||||
19.12.16 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Barz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F49 - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |