MECZ
05.03.23 | 1. runda klasyf. | Roland Stuurman | Anthony Popyrin | 6-74, 6-2, 10-5 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
06.06.99, 24 lat
10047 $
06.06.99, 24 lat
10047 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
24.08.00, 23 lat
24.08.00, 23 lat
Roland Stuurman vs. Anthony Popyrin - Wzajemne mecze
05.03.23 | 1. runda klasyf. | Roland Stuurman | Anthony Popyrin | 6-74, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Roland Stuurman form & Anthony Popyrin form
Roland Stuurman - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Tauheed Browning | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Romain Faucon | 6-4, 5-5, Romain Faucon - krecz | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Philip Hjorth | 6-2, Philip Hjorth - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gleb Sakharov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Raul De La Vega | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucca Pinto | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Luc Fomba | 6-72, 7-66, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Brown | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Samuel Puskar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alaa Trifi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Fabien Salle | 3-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zhengyu Sun | 6-2, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Petr Brunclik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Leo Matthysen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Farhan Amiri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Maxime Dubouch | 2-6, 7-60, 14-12 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Nikola Basic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Omar Knani | 1-1, Omar Knani - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Justin Roberts | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Anthony Popyrin - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luca Friis | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fayzullo Mirzaganiyev | 6-4, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. David Puig Molina | 4-6, 6-4, 11-13 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Almeida | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 1-4, - Anthony Popyrin - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Dinko Dinev | 3-6, 6-3, 12-14 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolo Consonni | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Joe Leather | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Hanival Kahsay | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Xavier Lawrence | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Carlini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucian Mischker | 6-76, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tuncay Duran | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 6-710, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mateo Del Pino | 7-68, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Obeid | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Lukas Palovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Haesun Lee | 6-0, Haesun Lee - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 7-64, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yanki Erel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Al - twarda | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Niels Visker | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
10.01.23 Klasyf. | vs. Artem Podorozhnyi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Om Gupta | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.08.22 Klasyf. | vs. Pablo Trochu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu |