MECZ
23.01.20 | 3. runda | Roberto Ortega-Olmedo | Evan Furness | 4-6, 6-2, 7-5 | Rennes Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Roberto Ortega-Olmedo | Evan Furness | |
1. podanie % | 56/106 (53%) | 60/100 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/56 (64%) | 37/60 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 26/50 (52%) | 17/40 (43%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 4/15 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/100 (46%) | 44/106 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 108/206 (52%) | 98/206 (48%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 2 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Roberto Ortega-Olmedo vs. Evan Furness - Wzajemne mecze
23.01.20 | 3. runda | Roberto Ortega-Olmedo | Evan Furness | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Rennes Challenger | halowa |
05.03.18 | Półfinał | Evan Furness | Roberto Ortega-Olmedo | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Portugal F2 | twarda |
Roberto Ortega-Olmedo form & Evan Furness form
Roberto Ortega-Olmedo - ostatnie mecze
Puerto Vallarta - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
30.09.21 2. runda | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 1. runda | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
20.09.21 1. runda | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
06.09.21 1. runda | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
02.09.21 2. runda | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 1. runda | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Frankfurt - ceglana | ||||
11.08.21 1. runda | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pozoblanco Challenger - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ajaccio - twarda | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
01.07.21 2. runda | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mallorca - trawiasta | ||||
19.06.21 1. runda klasyf. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Almaty 1 - ceglana | ||||
07.06.21 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vic - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - krecz | szczegóły meczu | |
Salinas 2 - twarda | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | szczegóły meczu |
Evan Furness - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - krecz | szczegóły meczu | |
St. Brieuc - halowa | ||||
25.03.23 Półfinał | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |