MECZ
25.11.22 | 2. runda | Roberto Cid Subervi | Miguel Angel Cabrera | 6-3, 1-6, 6-3 | M15 Santo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Roberto Cid Subervi | Miguel Angel Cabrera | |
1. podanie % | 39/78 (50%) | 59/82 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/39 (62%) | 30/59 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/39 (28%) | 6/23 (26%) |
Zdobyte break-ball | 9/15 (60%) | 8/10 (80%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/82 (56%) | 43/78 (55%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/160 (51%) | 79/160 (49%) |
Double foul | 10 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chile
08.07.00, 23 lat
08.07.00, 23 lat
Roberto Cid Subervi vs. Miguel Angel Cabrera - Wzajemne mecze
25.11.22 | 2. runda | Roberto Cid Subervi | Miguel Angel Cabrera | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Santo | twarda |
Roberto Cid Subervi form & Miguel Angel Cabrera form
Roberto Cid Subervi - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
21.03.24 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. David Pichler | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Aidan Mayo | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Peter Bertran | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Miles Jones | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Daniel Vishnick | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Hunter Heck | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Kaylan Bigun | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
M25 Wesley - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Półfinał | vs. Axel Nefve | 7-65, 6-710, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. William Grant | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
19.11.23 Półfinał | vs. Facundo Mena | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Tim Ruehl | 6-0, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
12.11.23 Półfinał | vs. Facundo Mena | 6-1, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
11.11.23 2. runda | vs. Leonardo Civita-Telles | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Miguel Angel Cabrera - ostatnie mecze
M25 Santo - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Andres Andrade | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Oren Vasser | 6-1, 2-2, Oren Vasser - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kaeri Hernandez Mariona | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eric Millan Bonhome | Eric Millan Bonhome - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Marko Stakusic | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. David Stevenson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Omar Felipe Lopez Torres | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenta Miyoshi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Nicolas Villalon | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Pranav Kumar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Concepcion - ceglana | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Juan Estevez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Facundo Mena | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Juan Estevez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vitor Leal | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Boca - ceglana | ||||
16.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Pisane | 4-6, 7-66, 10-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 Klasyf. | vs. Martin Katz | 3-6, 0-1, - Miguel Angel Cabrera - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Morelia - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Leo Vithoontien | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zapopan - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Johan Alexander Rodriguez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sao - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Rafael Tosetto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belem - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Eduardo Lima | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gustavo Teisen Pereira | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Rochester - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Tyler Stice | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |