MECZ
01.06.21 | 1. runda | Robert Strombachs | Gustavo Heide | 6-0, 6-4 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Robert Strombachs | Gustavo Heide | |
1. podanie % | 32/43 (74%) | 16/42 (38%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/32 (75%) | 7/16 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/11 (82%) | 12/26 (46%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/42 (55%) | 10/43 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Gustavo Heide | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robert Strombachs | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Robert Strombachs | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Robert Strombachs | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Robert Strombachs | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Gustavo Heide | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Robert Strombachs | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Gustavo Heide | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Robert Strombachs | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Robert Strombachs | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Robert Strombachs | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Robert Strombachs vs. Gustavo Heide - Wzajemne mecze
01.06.21 | 1. runda | Robert Strombachs | Gustavo Heide | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Robert Strombachs form & Gustavo Heide form
Robert Strombachs - ostatnie mecze
Ostrava Challenger - ceglana | ||||
22.04.24 Klasyf. | vs. Jakub Nicod | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. David Poljak | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
08.04.24 Klasyf. | vs. Felix Gill | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Duje Markovina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Barcelona Challenger - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Pau Challenger - halowa | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Hamish Stewart | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Anton Matusevich | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Viktor Durasovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Alastair Gray | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Louis Van Herck | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Hamish Stewart | 7-61, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. George Houghton | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Clement Chidekh | 7-64, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Giovanni Oradini | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Luca Giacomini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Saveliy Ivanov | 7-5, 6-73, 0-3, - Robert Strombachs - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yanki Erel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Mark Wallner | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Clement Tabur | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Gustavo Heide - ostatnie mecze
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Joao Fonseca | 7-5, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexander Weis | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Valerio Aboian | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gianluca Mager | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Andrea Collarini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
02.02.24 | vs. Elias Ymer | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-65, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Valentin Vacherot | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Tomas Barrios Vera | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Facundo Bagnis | 7-69, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Max Houkes | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 0-1, - Gustavo Heide - krecz | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Thiago Agustin Tirante | - Gustavo Heide - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. David Jorda Sanchis | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Maxime Janvier | 6-3, 4-1, Maxime Janvier - krecz | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Tristan Boyer | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |