Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela vs. Luke Johnson/Sem Verbeek 26.04.2023

Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela vs. Luke Johnson/Sem Verbeek 26.04.2023 - Ostrava Challenger - porównanie

MECZ

26.04.231. rundaRobert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela Luke Johnson/Sem Verbeek 6-3, 6-4 Czech Republic Ostrava Challenger ceglana

STATYSTYKA MECZU

Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-VarelaLuke Johnson/Sem Verbeek
1. podanie %30/54 (56%)33/56 (59%)
Punkty zdobyte z 1. podania24/30 (80%)17/33 (52%)
Punkty zdobyte z 2. podania10/24 (42%)10/23 (43%)
Zdobyte break-ball5/8 (63%)3/4 (75%)
Punkty zdobyte przez return29/56 (52%)20/54 (37%)
Zdobyte punkty – razem63/110 (57%)47/110 (43%)
Double foul22
Asy12

STATYSTYKA MECZU

1
Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela serve0-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
0-1Luke Johnson/Sem Verbeek Luke Johnson/Sem Verbeek serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
2-1Luke Johnson/Sem Verbeek Luke Johnson/Sem Verbeek serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela serve3-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-1Luke Johnson/Sem Verbeek Luke Johnson/Sem Verbeek serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela serve4-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
5-2Luke Johnson/Sem Verbeek Luke Johnson/Sem Verbeek serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela serve5-3
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
6-3Luke Johnson/Sem Verbeek Luke Johnson/Sem Verbeek serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40
6-3
2
0-0Luke Johnson/Sem Verbeek Luke Johnson/Sem Verbeek serve
Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela serve0-1
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
0-2Luke Johnson/Sem Verbeek Luke Johnson/Sem Verbeek serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela serve1-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-2Luke Johnson/Sem Verbeek Luke Johnson/Sem Verbeek serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40
Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela serve3-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
4-2Luke Johnson/Sem Verbeek Luke Johnson/Sem Verbeek serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela serve5-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40
5-3Luke Johnson/Sem Verbeek Luke Johnson/Sem Verbeek serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela serve5-4
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
6-4

Robert Galloway
USA
24.09.92, 31 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Wielka Brytania
18.03.94, 30 lat







Luke Johnson
Miguel-Angel Reyes-Varela
Meksyk
21.06.87, 36 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Holandia
12.04.94, 30 lat




Sem Verbeek
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela vs. Luke Johnson/Sem Verbeek - Wzajemne mecze

26.04.231. rundaRobert Galloway/Miguel-Angel Reyes-VarelaLuke Johnson/Sem Verbeek6-3, 6-4 szczegóły meczuCzech Republic Ostrava Challenger ceglana

Robert Galloway form & Luke Johnson form

Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela - ostatnie mecze

United Kingdom Eastbourne - trawiasta
27.06.23
1. runda
vs. Rajeev Ram/Joe Salisbury3-6, 7-66, 11-13 porażkaszczegóły meczu
France Bordeaux Challenger - ceglana
16.05.23
1. runda
vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul6-73, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Austria Mauthausen Challenger - ceglana
11.05.23
Ćwierćfinał
vs. James McCabe/Sebastian Ofner3-6, 6-2, 9-11 porażkaszczegóły meczu
09.05.23
1. runda
vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov5-7, 7-5, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
France Aix En - ceglana
04.05.23
Ćwierćfinał
vs. Nuno Borges/Francisco Cabral6-74, 3-6 porażkaszczegóły meczu
03.05.23
1. runda
vs. Matwe Middelkoop/Andreas Mies6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic Ostrava Challenger - ceglana
29.04.23
Finał
vs. Guido Andreozzi/Guillermo Duran7-5, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
28.04.23
Półfinał
vs. Geoffrey Blancaneaux/Ryan Peniston6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
27.04.23
Ćwierćfinał
vs. Zdenek Kolar/Adam Pavlasek4-6, 6-2, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
26.04.23
1. runda
vs. Luke Johnson/Sem Verbeek6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - ceglana
18.04.23
1. runda
vs. Andrey Golubev/Denys Molchanov6-74, 6-4, 9-11 porażkaszczegóły meczu
USA Sarasota Challenger - ceglana
13.04.23
Ćwierćfinał
vs. Guido Andreozzi/Guillermo Duran6-74, 7-5, 6-10 porażkaszczegóły meczu
12.04.23
1. runda
vs. Mateus Alves/Luca Potenza6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Houston - ceglana
08.04.23
Ćwierćfinał
vs. Rinky Hijikata/Jason Murray Kubler Rinky Hijikata/Jason Murray Kubler/Sem Verbeek - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
08.04.23
Półfinał
vs. Julian Cash/Henry Patten7-66, 6-74, 5-10 porażkaszczegóły meczu
04.04.23
1. runda
vs. Yuki Bhambri/Saketh-Sai Myneni7-66, 2-6, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico Mexico City - ceglana
31.03.23
Półfinał
vs. Evan King/Reese Stalder6-73, 6-75 porażkaszczegóły meczu
30.03.23
Ćwierćfinał
vs. Diego Hidalgo/Cristian Rodriguez6-1, 4-6, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
29.03.23
1. runda
vs. Rodrigo Pacheco Mendez/Thiago Agustin Tirante6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Phoenix Challenger - twarda
16.03.23
1. runda
vs. Roberto Carballes Baena/Pedro Martinez Portero2-6, 6-3, 9-11 porażkaszczegóły meczu
Mexico Puerto Vallarta - twarda
11.03.23
Finał
vs. Andre Goransson/Ben McLachlan3-0, Andre Goransson/Ben McLachlan - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
10.03.23
Półfinał
vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
09.03.23
Ćwierćfinał
vs. Boris Arias/Federico Zeballos7-5, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
08.03.23
1. runda
vs. Luc Fomba/Rodrigo Pacheco Mendez6-1, 3-6, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu

Luke Johnson/Sem Verbeek - ostatnie mecze

Portugal Oeiras 4 - ceglana
20.05.23
Finał
vs. Jaime Faria/Henrique Rocha6-76, 7-5, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
19.05.23
Półfinał
vs. Luca Margaroli/Fernando Romboli6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
18.05.23
Ćwierćfinał
vs. Scott Duncan/Marcus Willis6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
17.05.23
1. runda
vs. Ivan Gakhov/Jason Taylor7-62, 4-6, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic Prague 2 - ceglana
11.05.23
Ćwierćfinał
vs. Dan Added/Albano Olivetti3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
10.05.23
1. runda
vs. Christian Harrison/Shintaro Mochizuki7-5, 7-67 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic Ostrava Challenger - ceglana
26.04.23
1. runda
vs. Robert Galloway/Miguel-Angel Reyes-Varela3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Portugal Oeiras 3 - ceglana
19.04.23
1. runda
vs. Marco Bortolotti/Sergio Martos Gornes4-6, 7-62, 6-10 porażkaszczegóły meczu
France Lille Challenger - halowa
31.03.23
Półfinał
vs. Dustin Brown/Aisam Qureshi6-75, 6-75 porażkaszczegóły meczu
30.03.23
Ćwierćfinał
vs. Arjun Kadhe/Igor Zelenay7-64, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
29.03.23
1. runda
vs. Anirudh Chandrasekar/N. Vijay Sundar Prashanth6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
France St. Brieuc - halowa
24.03.23
Półfinał
vs. Dan Added/Albano Olivetti3-6, 6-3, 5-10 porażkaszczegóły meczu
23.03.23
Ćwierćfinał
vs. Jonas Forejtek/Vitaliy Sachko6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
22.03.23
1. runda
vs. Kyrian Jacquet/Harold Mayot6-3, 5-7, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Waco Challenger - twarda
03.03.23
Półfinał
vs. Evan King/Mitchell Krueger6-1, 2-6, 12-14 porażkaszczegóły meczu
02.03.23
Ćwierćfinał
vs. Toby Alex Kodat/Cooper Williams6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
01.03.23
1. runda
vs. Aziz Dougaz/Nick Hardt6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Rome Challenger - halowa
25.02.23
Finał
vs. Gabriel Decamps/Alex Rybakov6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
24.02.23
Półfinał
vs. Alexis Galarneau/Edan Leshem6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
23.02.23
Ćwierćfinał
vs. Alex Michelsen/Benjamin Sigouin5-7, 6-2, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
21.02.23
1. runda
vs. Daniel Rincon/Henri Squire6-78, 6-3, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain Tenerife 3 - twarda
11.02.23
Finał
vs. Andrew Harris/Christian Harrison6-76, 7-64, 8-10 porażkaszczegóły meczu
10.02.23
Półfinał
vs. Mikelis Libietis/Luca Margaroli4-6, 6-1, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
08.02.23
Ćwierćfinał
vs. Riccardo Bonadio/Stefano Travaglia6-4, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
07.02.23
1. runda
vs. Raul Brancaccio/Franko Skugor6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Spain Tenerife 2 - twarda
02.02.23
Ćwierćfinał
vs. Salvatore Caruso/Alessandro Giannessi6-3, 6-72, 5-10 porażkaszczegóły meczu
01.02.23
1. runda
vs. Santiago Rodriguez Taverna/Fernando Romboli6-2, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
France Quimper Challenger - halowa
26.01.23
1. runda
vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul6-75, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Portugal Oeiras 2 - halowa
12.01.23
Ćwierćfinał
vs. Sander Arends/David Pel2-6, 6-1, 8-10 porażkaszczegóły meczu
11.01.23
1. runda
vs. Joao Domingues/Pedro Sousa6-4, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
<