MECZ
18.10.20 | 1. runda klasyf. | Rio Noguchi | Graham Maassen | 6-1, 6-0 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
30.03.95, 29 lat
30.03.95, 29 lat
Rio Noguchi vs. Graham Maassen - Wzajemne mecze
18.10.20 | 1. runda klasyf. | Rio Noguchi | Graham Maassen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Rio Noguchi form & Graham Maassen form
Rio Noguchi - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
24.03.24 Finał | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
12.01.24 Półfinał | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Graham Maassen - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Thomas Nucera | 6-4, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ognjen Pavlovic | 7-5, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kevin Humpfner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Grekul | 6-1, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Georgios Valaris | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simon Freund | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simon Freund | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mihail Ivanov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Yan Sabanin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 2-6, 6-2, 14-12 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Adam Heinonen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Alessandro Spadola | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Eero Vasa | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Sergeyev | 6-4, Ivan Sergeyev - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ki Lung Ng | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Lakewood - twarda | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dominique Rolland | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 South - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Muzammil Murtaza | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Tabasco - halowa | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Christopher Bulus | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Alexey Shtengelov | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ricardo Reyna | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Xalapa - twarda | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Juan Sebastian Osorio | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tobias Sonne | 4-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yannik Rahman | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Justin Roberts | 1-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Tanguy Genier | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |