MECZ
28.10.21 | 2. runda | Rinky Hijikata | Daniel De Jonge | 6-4, 4-6, 6-2 | M25 Calabasas | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rinky Hijikata | Daniel De Jonge | |
1. podanie % | 50/93 (54%) | 48/82 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/50 (70%) | 35/48 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/43 (51%) | 13/34 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/82 (41%) | 36/93 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/175 (52%) | 84/175 (48%) |
Double foul | 6 | 6 |
Asy | 7 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Rinky Hijikata | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Rinky Hijikata | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Rinky Hijikata | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rinky Hijikata | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Rinky Hijikata | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Rinky Hijikata | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Rinky Hijikata | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Daniel De Jonge | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Rinky Hijikata | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rinky Hijikata | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Rinky Hijikata | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Daniel De Jonge | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Rinky Hijikata | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rinky Hijikata | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Daniel De Jonge | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Rinky Hijikata | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Daniel De Jonge | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Rinky Hijikata | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Daniel De Jonge | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
17.08.99, 24 lat
14512 $
17.08.99, 24 lat
14512 $
Rinky Hijikata vs. Daniel De Jonge - Wzajemne mecze
28.10.21 | 2. runda | Rinky Hijikata | Daniel De Jonge | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Calabasas | twarda |
Rinky Hijikata form & Daniel De Jonge form
Rinky Hijikata - ostatnie mecze
Acapulco Challenger - twarda | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Bor Artnak | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cuernavaca Challenger - twarda | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 0-1, - Rinky Hijikata - krecz | szczegóły meczu | |
Houston - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.04.24 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lucas Pouille | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shintaro Mochizuki | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Los Cabos - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Matteo Arnaldi | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Liam Broady | 6-2, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dallas - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Ethan Quinn | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Omar Jasika | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Takuya Kumasaka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 3-6, 2-6, 7-62, 6-78 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Daniel Evans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Grigor Dimitrov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Tomas Machac | 5-7, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Max Purcell | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Taro Daniel | 6-3, 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ji Sung Nam | 6-75, 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. James Duckworth | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Daniel De Jonge - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Roland Stuurman | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Massimo Giunta | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Federico Cina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Ignasi Forcano | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Lorenzo Bocchi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Max Dahlin | 6-2, 5-5, Max Dahlin - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. William Jucha | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Max Dahlin | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Clement Tabur | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Alessandro Coccioli | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Christoph Negritu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alvaro Garcia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Villers - halowa | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Briant | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Volodymyr Iakubenko | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Antoine Vincent | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Olszakowski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Giles Hussey | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Ben Jones | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Filip Stidell | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |