MECZ
15.12.17 | Półfinał | Renta Tokuda | Yan Bai | 6-2, 6-1 | Thailand F12 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Renta Tokuda | Yan Bai | |
1. podanie % | 35/57 (61%) | 19/46 (41%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/35 (74%) | 9/19 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/22 (45%) | 11/27 (41%) |
Zdobyte break-ball | 5/14 (36%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/46 (57%) | 21/57 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 2 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Renta Tokuda vs. Yan Bai - Wzajemne mecze
15.12.17 | Półfinał | Renta Tokuda | Yan Bai | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Thailand F12 | twarda |
06.12.17 | Ćwierćfinał | Renta Tokuda | Yan Bai | Yan Bai - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | Thailand F11 | twarda |
05.11.17 | 2. runda klasyf. | Renta Tokuda | Yan Bai | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Kobe Challenger | halowa |
Renta Tokuda form & Yan Bai form
Renta Tokuda - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Yi Zhou | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Duckhee Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ray Ho | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Michael Mmoh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Yunseong Chung | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Michael Shaw | 3-6, - Renta Tokuda - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
06.08.23 Finał | vs. Yusuke Takahashi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.23 Półfinał | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Jose Statham | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Islam Orynbasar | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Digvijaypratap Singh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Sidharth Rawat | 1-6, - Renta Tokuda - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
17.06.23 Półfinał | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Yunseong Chung | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Seungmin Park | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Jake Delaney | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Yeongseok Jeong | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kashiwa - twarda | ||||
08.04.23 Półfinał | vs. Jea Moon Lee | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Rimpei Kawakami | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Yuki Mochizuki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Yan Bai - ostatnie mecze
M15 Nishi - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ryotaro Taguchi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jimmy Yang | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Ryotaro Taguchi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Linang Xiao | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sander Jong | 6-3, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Yi Zhou | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-64, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Michalski | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 5-7, - Yan Bai - krecz | szczegóły meczu | |
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Kalin Ivanovski | 6-1, 4-0, Kalin Ivanovski - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Andrew Fenty | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Weber | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Steven Diez | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-72, 7-63 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Pedro Cachin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yi Zhou | 6-4, 3-6, 7-67 | szczegóły meczu |