MECZ
02.09.21 | 2. runda | Renta Tokuda | Blake Ellis | 6-2, 6-2 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Renta Tokuda | Blake Ellis | |
1. podanie % | 23/38 (61%) | 39/54 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/23 (87%) | 23/39 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/15 (80%) | 4/15 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/54 (50%) | 6/38 (16%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 2 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Renta Tokuda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Blake Ellis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Renta Tokuda | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Blake Ellis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Renta Tokuda | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Blake Ellis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Renta Tokuda | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Blake Ellis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Renta Tokuda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Blake Ellis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Renta Tokuda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Blake Ellis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Renta Tokuda | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Blake Ellis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Renta Tokuda | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Blake Ellis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Renta Tokuda vs. Blake Ellis - Wzajemne mecze
02.09.21 | 2. runda | Renta Tokuda | Blake Ellis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Renta Tokuda form & Blake Ellis form
Renta Tokuda - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Yi Zhou | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Duckhee Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ray Ho | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Michael Mmoh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Yunseong Chung | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Roehampton - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Michael Shaw | 3-6, - Renta Tokuda - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
06.08.23 Finał | vs. Yusuke Takahashi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.23 Półfinał | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Jose Statham | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Islam Orynbasar | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Digvijaypratap Singh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Sidharth Rawat | 1-6, - Renta Tokuda - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
17.06.23 Półfinał | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Yunseong Chung | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Seungmin Park | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Busan Challenger - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Jake Delaney | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Yeongseok Jeong | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kashiwa - twarda | ||||
08.04.23 Półfinał | vs. Jea Moon Lee | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Rimpei Kawakami | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Yuki Mochizuki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Blake Ellis - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Alex Bolt | 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Thomas Braithwaite | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Blake Bayldon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jarrod Joyce | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Alex Bolt | 6-75, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hayden Jones | 6-76, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Jesse Delaney | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. James Watt | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Bolt | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Seon Yong Han | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Matthew Hulme | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Bolt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. James McCabe | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Machac | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Shintaro Imai | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Matthew Dellavedova | 7-66, 7-64 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 6-76, 7-64 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-4, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jie Cui | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Luke Saville | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |