MECZ
11.11.18 | 2. runda klasyf. | Plamen Milushev | Samuel Pointon | 6-1, 6-2 | Turkey F36 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bułgaria
06.08.94, 29 lat
12397 $
06.08.94, 29 lat
12397 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
16.01.99, 25 lat
16.01.99, 25 lat
Plamen Milushev vs. Samuel Pointon - Wzajemne mecze
21.11.18 | 1. runda | Plamen Milushev | Samuel Pointon | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Turkey F37 | ceglana |
11.11.18 | 2. runda klasyf. | Plamen Milushev | Samuel Pointon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Turkey F36 | ceglana |
Plamen Milushev form & Samuel Pointon form
Plamen Milushev - ostatnie mecze
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Damien Wenger | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Maxwell Benson | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitar Baychev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Hynek Barton | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Andrea Meduri | 1-6, 7-68, 10-7 | szczegóły meczu | |
24.09.23 2. runda klasyf. | vs. Razvan Baiant | 4-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Pierre Yves Bailly | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. S Mert Ozdemir | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. George Tsivadze | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Hanwen Li | 4-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Viktor Jovic | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Kristijan Juhas | 6-4, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Niels Visker | Niels Visker - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.21 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.01.21 Klasyf. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.01.21 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda klasyf. | vs. Martin Dimitrov | 0-6, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
04.06.19 Klasyf. | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
09.05.19 2. runda | vs. Vasil Kirkov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Dian Nedev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Turkey F38 - ceglana | ||||
26.11.18 Klasyf. | vs. Maciej Rajski | 7-5, 3-6, 0-3, - Plamen Milushev - krecz | szczegóły meczu |
Samuel Pointon - ostatnie mecze
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Vasko Mladenov | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Lucas Catarina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Anze Arh | 6-1, 5-1, Anze Arh - krecz | szczegóły meczu | |
25.03.19 Klasyf. | vs. Marco Miceli | 3-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandro Ingarao | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F31 - ceglana | ||||
10.12.18 Klasyf. | vs. Damien Wenger | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.12.18 2. runda klasyf. | vs. Belal Abou Taleb | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Egypt F30 - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.12.18 Klasyf. | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Valeriy Martishev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F29 - ceglana | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F37 - ceglana | ||||
21.11.18 1. runda | vs. Plamen Milushev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.18 Klasyf. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Sanchez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F36 - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Plamen Milushev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Takara Matsuzuka | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunisia F36 - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.10.18 Klasyf. | vs. Pierre Delage | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Bottino | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Amaury De Beer | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tunisia F35 - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Edoardo Lamberti | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Bayrem Frigui | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Egypt F20 - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Luca Prevosto | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Gregorio Cordonnier | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Shamael Chaudhry | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Egypt F19 - ceglana | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Ivan Krivic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Omar El Shehawy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |