MECZ
12.09.21 | 1. runda klasyf. | Piotr Kusiewicz | Kancho Nedyalkov | 6-2, 6-2 | M15 Sozopol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Polska
28.09.03, 20 lat
28.09.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
26.08.86, 37 lat
26.08.86, 37 lat
Piotr Kusiewicz vs. Kancho Nedyalkov - Wzajemne mecze
12.09.21 | 1. runda klasyf. | Piotr Kusiewicz | Kancho Nedyalkov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Sozopol | twarda |
Piotr Kusiewicz form & Kancho Nedyalkov form
Piotr Kusiewicz - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Twan Van Zijl | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Federico Salomone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ahmed Mouhan | 6-78, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Benoit Torcq | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 4-6, 7-63, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 2-6, 0-2, - Piotr Kusiewicz - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 6-4, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Blazka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Daniele Rapagnetta | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Andreas Loizas | 6-4, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 5-7, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Benoit Torcq | 6-2, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Koszalin - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Valerio Perruzza | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Piotr Siekanowicz | 5-7, 7-62, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Alexander Carlos Parker | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marcel Dzielo | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Przemyslaw Michocki | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Meduri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Baklanov | 7-65, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Blecha | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.07.23 2. runda klasyf. | vs. Elias Sumann | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Orlikowski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Grossmann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Borys Zgola | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Dominik Recek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Kancho Nedyalkov - ostatnie mecze
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Krischke | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Allan Dimov | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Luca George Tatomir | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Philipp Dittmer | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bulgaria F2 - ceglana | ||||
15.06.15 1. runda klasyf. | vs. Aleks Martinski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |