MECZ
02.08.21 | 2. runda klasyf. | Piotr Galus | Lars Aregger | 6-3, 6-1 | M25 Grodzisk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Piotr Galus | Lars Aregger | |
1. podanie % | 27/42 (64%) | 28/58 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/27 (74%) | 9/28 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/15 (67%) | 17/30 (57%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/58 (55%) | 12/42 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Piotr Galus | 2-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Lars Aregger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Piotr Galus | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Lars Aregger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Piotr Galus | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Lars Aregger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Piotr Galus | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lars Aregger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Piotr Galus | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lars Aregger | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Piotr Galus | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Lars Aregger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Piotr Galus | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-1 | Lars Aregger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Polska
09.12.00, 23 lat
09.12.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
03.01.01, 23 lat
03.01.01, 23 lat
Piotr Galus vs. Lars Aregger - Wzajemne mecze
02.08.21 | 2. runda klasyf. | Piotr Galus | Lars Aregger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Grodzisk | ceglana |
Piotr Galus form & Lars Aregger form
Piotr Galus - ostatnie mecze
M15 Santo - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Emmett Ward | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Bielsko - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Filip Pieczonka | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivo Vercik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Los - twarda | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Elijah Strode | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Brendan Baar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Isaiah Strode | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - twarda | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Perry Gregg | 5-7, 7-65, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Rancho - twarda | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Rudy Quan | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Marco Alvarez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
01.12.22 1. runda | vs. Antonio Matteo Iaquinto | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
01.12.22 2. runda | vs. Kousuke Ogura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 Klasyf. | vs. Mariano Andres Bibiloni | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Alexey Shtengelov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Santo - twarda | ||||
22.11.22 Klasyf. | vs. Miles Jones | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Felipe Pinzon Moreno | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Marcel Zielinski | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Kacper Nawoj | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.22 2. runda klasyf. | vs. Daniel Orlita | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bytom - ceglana | ||||
06.06.22 1. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Rodrigo Echavarria | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Fernando Zuniga Cantillana | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Chukwudumebi Smarty | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Lodz - ceglana | ||||
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Alexis Canter | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Mikolaj Borkowski | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu |
Lars Aregger - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Martim Simoes | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yoav Versloot | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Mats Bredschneijder | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Stepan Pecak | 6-1, 2-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anthony Genov | 0-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Borislav Kirilov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Fadi Bidan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mike Loccisano | 2-6, 7-66, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Emil Rast | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ethan Cook | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sierre - ceglana | ||||
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alessio Demichelis | 6-72, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Aaron James Williams | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Pietro Schiavetti | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Yann Marti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Antonin Bolardt | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Peter Samosi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Ricany - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Krystof Zapsky | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Poznan - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Michal Mikula | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prostejov - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jakub Kroslak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Grodzisk - ceglana | ||||
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Piotr Galus | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Volker Anhalt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Benedikt Emesz | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Fred Olivier Schommer | 3-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
Czech Republic - dywanowa | ||||
29.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tomas Machac | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |