MECZ
13.10.19 | 1. runda klasyf. | Pietro Mugelli | Stepan Pecak | 6-4, 6-4 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
19.03.00, 24 lat
19.03.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
21.06.00, 23 lat
21.06.00, 23 lat
Pietro Mugelli vs. Stepan Pecak - Wzajemne mecze
13.10.19 | 1. runda klasyf. | Pietro Mugelli | Stepan Pecak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Pietro Mugelli form & Stepan Pecak form
Pietro Mugelli - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Philip Hjorth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Oluwaseun Peter Ogunsakin | 6-3, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Chirag Duhan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ezequiel Monferrer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Anhelov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Zoran Ludoski | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jasper Cleland | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Vidunov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 7-61, Ioan Alexandru Teglas - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karim El Feky | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Zhenxiong Dong | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chenyang Li | 6-4, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Wai Yu Kai | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ki Lung Ng | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Antoine Berger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jiang Yi Qing | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Haoda Jiang | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Changli Zhang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zijiang Yang | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Erik Arutiunian | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 7-5, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ariel Bouskila | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Stepan Pecak - ostatnie mecze
M25 Vale - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Tomas Almeida | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Gabriele Piraino | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ilias Hirani Worthington | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matt Ponchet | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Noah Gabriel | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Patric Prinoth | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Phoenix Weir | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
21.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dario Drebenstedt | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Matteo Rocci | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Antonio Verno | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Artur Martsinkevich | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Philippe Renard | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lars Aregger | 1-6, 6-2, 12-14 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Sychev | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bretislav Lukas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matteo Lavizzari | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sion - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Remy Bertola | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Jan Jermar | 5-7, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Schmitz | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Davide Ferrarolli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Manuel Plunger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 2. runda klasyf. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Blecha | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 6-4, 1-6, 10-2 | szczegóły meczu |