MECZ
07.02.21 | 2. runda klasyf. | Pierre Faivre | Jip Van Assendelft | 7-5, 6-2 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
09.03.02, 22 lat
09.03.02, 22 lat
Pierre Faivre vs. Jip Van Assendelft - Wzajemne mecze
07.02.21 | 2. runda klasyf. | Pierre Faivre | Jip Van Assendelft | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Pierre Faivre form & Jip Van Assendelft form
Pierre Faivre - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Robin Bertrand | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.03.22 Klasyf. | vs. Julien Dando | 2-6, 7-62, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Creteil - halowa | ||||
07.03.22 Klasyf. | vs. Hugo Pierre | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Schonenberg | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.22 Klasyf. | vs. Adrien Gobat | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 0-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
21.04.21 1. runda | vs. Dan Added | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.21 Klasyf. | vs. Fabian Fallert | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
15.03.21 Klasyf. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Adrien Gobat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.02.21 Klasyf. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.21 2. runda klasyf. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.02.21 Ćwierćfinał | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.21 2. runda | vs. Laurent Lokoli | 5-7, 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.02.21 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
24.09.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.20 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.20 1. runda | vs. Jules Marie | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.20 1. runda | vs. Louis Tessa | 7-64, 3-6, 15-13 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Quentin Halys | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Quentin Robert (1994) | 5-7, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.07.20 1. runda | vs. Thomas Laurent | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Matteo Martineau | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
23.06.20 1. runda | vs. Dan Added | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Toulouse - halowa | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Alexis Musialek | 6-3, 6-5 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Nicolas Tepmahc | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Dominik Boehler | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Jip Van Assendelft - ostatnie mecze
M15 Norman - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Ilgiz Valiev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gus Tettamble | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Eindhoven - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Stijn Paardekooper | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Matyas Fuele | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Jack Loge | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ethan Cook | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 3-6, 0-4, - Jip Van Assendelft - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Charlelie Cosnet | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Degabriele | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Norman - halowa | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Hank Trondson | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Den - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Christopher Heyman | 7-66, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.22 Klasyf. | vs. Thorsten Sollie | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Max Van Nunen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
20.06.22 Klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 0-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Gosse Panagoulopoulos | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
31.05.22 Klasyf. | vs. Adrian Bodmer | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Tom Evans | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Benito Massacri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Oskar Antinheimo | 6-4, 6-73, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Hamburg - halowa | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Romain Faucon | 6-1, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Rio Noguchi | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Mirko Lagasio | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Henrik Heise Korsgaard | 3-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Peter Sychev | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Eupen - ceglana | ||||
07.09.21 Klasyf. | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-4, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |