MECZ
24.01.23 | Klasyf. | Philipp Pavlenko | David Puig Molina | 7-5, 6-0 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
14.10.01, 22 lat
14.10.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
28.12.00, 23 lat
28.12.00, 23 lat
Philipp Pavlenko vs. David Puig Molina - Wzajemne mecze
24.01.23 | Klasyf. | Philipp Pavlenko | David Puig Molina | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Philipp Pavlenko form & David Puig Molina form
Philipp Pavlenko - ostatnie mecze
M15 Koszalin - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Tim Ruehl | 0-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Ruben Hartig | 6-4, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lennart Melzer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Risskov/Aarhus - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Andrea Fiorentini | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 7-64, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Hujo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dylan Dietrich | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. John Sperle | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Paul Frederichs | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Nico Hornitschek | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Kai Lemstra | 6-74, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sanisth Juneja | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
10.04.23 Klasyf. | vs. Noah Lopez | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jorge Carlos Camara | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Joris Hoogland | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Filippo Speziali | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Cosimo Banti | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
31.01.23 Klasyf. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-4, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.23 Klasyf. | vs. David Puig Molina | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
David Puig Molina - ostatnie mecze
M25 Reus - ceglana | ||||
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Alvaro Garcia | 4-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Amaan Siddiqui | 3-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Les - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kilian Martinez | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 7-5, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joshua Leon-Nestler | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 7-5, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Bueno Gil | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stijn Slump | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Luigi Castelletti | 6-4, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nico Rating | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Richard Zusman | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Matteo Lavizzari | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dino Molokova Ferreira | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Patricio Alvarado | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eric Maestre Gomez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Henrique Rocha | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Bueno Gil | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sanxenxo - twarda | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Max Cunat | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu |