MECZ
30.05.21 | 1. runda klasyf. | Petr Michnev | Relja Eskic | 6-2, 6-0 | M15 Skopje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
08.05.01, 22 lat
08.05.01, 22 lat
Petr Michnev vs. Relja Eskic - Wzajemne mecze
30.05.21 | 1. runda klasyf. | Petr Michnev | Relja Eskic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Skopje | ceglana |
Petr Michnev form & Relja Eskic form
Petr Michnev - ostatnie mecze
M15 Rovinj - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Wroclaw - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - krecz | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Relja Eskic - ostatnie mecze
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Kobierski | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Zeki Horoz | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 0-2, - Relja Eskic - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Alaa Gourar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Skopje - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Petr Michnev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Paul Woerner | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sibenik - ceglana | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Tomas Balazi | 1-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Emir Sendogan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Dominik Nazaruk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Brokakis | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Alexis Boureau | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Jounieh - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Eric Ahren Moonga | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Dusan Obradovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Edward Hubner | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |