MECZ
18.05.22 | 1. runda | Peetu Pohjola | Hermanni Tiainen | 2-6, 6-3, 6-3 | M15 Kouvola | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Peetu Pohjola | Hermanni Tiainen | |
1. podanie % | 52/74 (70%) | 64/95 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/52 (65%) | 41/64 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/22 (32%) | 10/31 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/16 (31%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/95 (46%) | 33/74 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/169 (50%) | 84/169 (50%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 3 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Peetu Pohjola | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Hermanni Tiainen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Peetu Pohjola | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Hermanni Tiainen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Peetu Pohjola | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Hermanni Tiainen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Peetu Pohjola | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Hermanni Tiainen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Peetu Pohjola | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Hermanni Tiainen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Peetu Pohjola | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Hermanni Tiainen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peetu Pohjola | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Hermanni Tiainen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peetu Pohjola | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Hermanni Tiainen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Peetu Pohjola | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Hermanni Tiainen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Peetu Pohjola | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Hermanni Tiainen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Peetu Pohjola | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Hermanni Tiainen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Peetu Pohjola | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Hermanni Tiainen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Peetu Pohjola | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Hermanni Tiainen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
Finlandia
21.01.01, 23 lat
21.01.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Finlandia
16.08.00, 23 lat
16.08.00, 23 lat
Peetu Pohjola vs. Hermanni Tiainen - Wzajemne mecze
18.05.22 | 1. runda | Peetu Pohjola | Hermanni Tiainen | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Kouvola | twarda |
Peetu Pohjola form & Hermanni Tiainen form
Peetu Pohjola - ostatnie mecze
M15 Valencia - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Belda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Melero Kretzer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Harold Van Raemdonck | 1-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Sean Cuenin | 7-64, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Enmanuel Munoz | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Romain Faucon | 6-1, 1-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kyle Rae | 6-4, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Ivan Kazakov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Axel Herberg | 6-3, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Raul Merino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Mikel Martinez | 6-2, 6-77, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. David De Hoyos Rodriguez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Facundo Bermejo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ivan Perez Martin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Oviedo - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Aleksander Orlikowski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 2. runda klasyf. | vs. Yann Wojcik | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Wojciech Marek | 1-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Repkin | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gola | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Samuel Veikkolainen Jansson | 2-6, 7-5, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Corentin Denolly | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-4, 0-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Luis Francisco | 6-1, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Hermanni Tiainen - ostatnie mecze
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 6-0, 6-72, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Siim Troost | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Eric Morris | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bocchi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Elmer Moller | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Peetu Pohjola | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ying Hou | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Constantinos Koshis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 6-79, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Aleksi Lofman | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pajulahti - halowa | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Noskin | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Helsinki - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
10.11.18 1. runda klasyf. | vs. Matvey Khomentovskiy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Philipp Klimov | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Richards Emulins | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Finland F3 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Peter Sillanpaa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Finland F2 - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aaron Prandstetter | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
Finland F1 - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jason Sormunen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lithuania F1 - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F20 - ceglana | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Nabi Kustepe | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jesse Paul Krattiger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Turkey F19 - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sergey Bolotov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Turkey F18 - ceglana | ||||
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mohammad Mirzaei | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Turkey F17 - ceglana | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Linus Krohn | 5-7, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
Greece F5 - twarda | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Greece F3 - twarda | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Vangelis Fragistas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Alexey Aleshchev | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu |