MECZ
04.12.20 | Ćwierćfinał | Pedro Sousa | Kimmer Coppejans | 6-2, 3-6, 6-1 | Maia Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Pedro Sousa | Kimmer Coppejans | |
1. podanie % | 51/78 (65%) | 51/71 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/51 (71%) | 26/51 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/27 (44%) | 11/20 (55%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/71 (48%) | 30/78 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/149 (55%) | 67/149 (45%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 6 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Sousa | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Sousa | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pedro Sousa | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pedro Sousa | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Sousa | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Sousa | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pedro Sousa | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pedro Sousa | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Pedro Sousa | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pedro Sousa | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Sousa | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Sousa | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pedro Sousa vs. Kimmer Coppejans - Wzajemne mecze
04.12.20 | Ćwierćfinał | Pedro Sousa | Kimmer Coppejans | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | Maia Challenger | ceglana |
27.09.19 | Ćwierćfinał | Pedro Sousa | Kimmer Coppejans | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | Florence Challenger | ceglana |
23.06.19 | Finał | Pedro Sousa | Kimmer Coppejans | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | Blois Challenger | ceglana |
13.06.19 | 3. runda | Kimmer Coppejans | Pedro Sousa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Lyon Challenger | ceglana |
19.09.18 | 2. runda | Pedro Sousa | Kimmer Coppejans | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Sibiu Challenger | ceglana |
23.07.16 | Półfinał | Kimmer Coppejans | Pedro Sousa | 5-7, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | Tampere Challenger | ceglana |
Pedro Sousa form & Kimmer Coppejans form
Pedro Sousa - ostatnie mecze
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Joao Sousa | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Ulises Blanch | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Oeiras 3 - ceglana | ||||
22.04.23 Półfinał | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.23 Ćwierćfinał | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Alexandre Muller | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Estoril - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Luca Van Assche | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 Klasyf. | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Lucas Poullain | 6-74, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Tiago Pereira | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 7-64, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
09.02.23 1. runda | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
12.01.23 Ćwierćfinał | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.23 2. runda | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
03.01.23 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Nuno Borges | 4-2, - Pedro Sousa - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Vit Kopriva | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
07.09.22 2. runda | vs. Elias Ymer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.22 2. runda klasyf. | vs. Paul Jubb | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Henri Laaksonen | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
16.07.22 1. runda klasyf. | vs. Luca Nardi | 1-4, - Pedro Sousa - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 Klasyf. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Kimmer Coppejans - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - krecz | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
22.09.23 2. runda | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 1. runda | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.23 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - krecz | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
23.07.23 Klasyf. | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.06.23 Klasyf. | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | szczegóły meczu |