MECZ
23.11.20 | 1. runda klasyf. | Pavle Daljev | Anshumat Srivastava | 6-1, 6-2 | M15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
23.02.92, 32 lat
23.02.92, 32 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
30.07.98, 25 lat
30.07.98, 25 lat
Pavle Daljev vs. Anshumat Srivastava - Wzajemne mecze
23.11.20 | 1. runda klasyf. | Pavle Daljev | Anshumat Srivastava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Pavle Daljev form & Anshumat Srivastava form
Pavle Daljev - ostatnie mecze
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pirot - ceglana | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Zlatibor - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Budva - ceglana | ||||
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Anshumat Srivastava - ostatnie mecze
M15 Guatemala - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Stefan Simeunovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
01.11.21 1. runda klasyf. | vs. Max Green | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Adit Sinha | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Indore - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Madhwin Kamath | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Omar Morsy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Rishi Reddy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Santa - twarda | ||||
29.09.19 Klasyf. | vs. Jesus Francisco Felix | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Dharmil Shah | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kampala - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Kento Tagashira | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jordan Coutinho | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
Dominican Republic - twarda | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Simon Freund | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Diego Alberto Moya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
China F14 - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
China F13 - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Chanon Phunsawat | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
China F12 - ceglana | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Winter Meagher | 6-79, 6-76 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F3 - twarda | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nikolas Moceanu | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F2 - twarda | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Anze Loviscek | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Gunjan Jadhav | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zimbabwe F1 - twarda | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Isaac Stoute | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.18 Klasyf. | vs. Amaury De Beer | 4-6, 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lefa Ashley Sibanda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Uganda F4 - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ansu Bhuyan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Egypt F23 - ceglana | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Filippo Borella | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Seif Ghanem | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Egypt F22 - ceglana | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Alhassan Kenawi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sri Lanka - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Ernepesov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Singapore F3 - twarda | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Bruno Mardones | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |