MECZ
25.05.21 | Klasyf. | Pavel Verbin | Ibrokhimjon Urinov | 4-6, 6-4, 10-4 | M15 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Pavel Verbin | Ibrokhimjon Urinov | |
1. podanie % | 46/65 (71%) | 60/87 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/46 (70%) | 35/60 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/19 (42%) | 11/27 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/14 (29%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/87 (47%) | 25/65 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/152 (53%) | 71/152 (47%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Pavel Verbin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Pavel Verbin | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pavel Verbin | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Ibrokhimjon Urinov | |
0-0, 0-15 | ||
4-6 |
3 | ||
10-4 |
Rosja
18.10.01, 22 lat
18.10.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
20.07.02, 21 lat
20.07.02, 21 lat
Pavel Verbin vs. Ibrokhimjon Urinov - Wzajemne mecze
25.05.21 | Klasyf. | Pavel Verbin | Ibrokhimjon Urinov | 4-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | M15 Shymkent | ceglana |
Pavel Verbin form & Ibrokhimjon Urinov form
Pavel Verbin - ostatnie mecze
M15 Shymkent - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.24 Klasyf. | vs. Alexandr Binda | 5-7, 0-3, - Pavel Verbin - krecz | szczegóły meczu | |
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Sergio Badini | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Yanick Schneider | 7-63, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Niels Visker | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.04.24 Klasyf. | vs. Jaycer Lyeons | 6-3, 5-7, 11-9 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Miko Wassermann | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Chepik | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Egor Agafonov | 2-6, 1-4, - Pavel Verbin - krecz | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Adil Karakayev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Razvan Baiant | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 6-75, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Artak Bunoyan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Amr Elsayed | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Michal Krajci | 1-6, 7-65, 11-9 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Loann Massard | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Borrelli | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Niels Visker | 1-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-75, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Runyu Zhao | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Daniil Piatrouski | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Backman | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Ron Ellouck | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Andreja Petrovic | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu |
Ibrokhimjon Urinov - ostatnie mecze
M25 Nur - twarda | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 Klasyf. | vs. Andrey Nelich | 4-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Pavel Verbin | 6-4, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Chernomaz | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Federico Bertuccioli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Mirgiiaz Mirdzhaliev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Daniel Litvinov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Alexander Igoshin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
17.06.19 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Shahbaaz Khan | 0-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
26.04.19 2. runda | vs. Tim Van Rijthoven | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.19 1. runda | vs. Manish Sureshkumar | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Turkey F41 - ceglana | ||||
19.12.18 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
16.12.18 1. runda klasyf. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Turkey F40 - ceglana | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Azamat Lukmanov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
19.09.16 2. runda klasyf. | vs. Danila Arsenov | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |