MECZ
20.11.22 | 1. runda klasyf. | Pablo Manzano Lapuerta | Obrad Markovski | 6-0, 6-3 | M15 Madrid | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
27.11.01, 22 lat
27.11.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
01.11.00, 23 lat
10396 $
01.11.00, 23 lat
10396 $
Pablo Manzano Lapuerta vs. Obrad Markovski - Wzajemne mecze
20.11.22 | 1. runda klasyf. | Pablo Manzano Lapuerta | Obrad Markovski | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Madrid | twarda |
Pablo Manzano Lapuerta form & Obrad Markovski form
Pablo Manzano Lapuerta - ostatnie mecze
M15 Madrid - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Joris Moret | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. David De Hoyos Rodriguez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Giacomo Revelli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Aaron Cohen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yannick Penkner | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Martos - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Emile Hudd | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Valldoreix - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Areg Stepanian | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Saul Berdullas Calvino | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Thomas Deschamps | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
23.11.22 Klasyf. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
22.11.22 2. runda klasyf. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
11.09.22 2. runda klasyf. | vs. Daniel Lara Salmeron | 1-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Jean Baptiste Badon | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Emilio Zielkowski | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Jaime Caldes | 2-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Peetu Pohjola | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Tommy Hellstrom | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Majadahonda - ceglana | ||||
03.05.21 1. runda klasyf. | vs. Mario Mansilla Diez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Daniel Rincon | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Getafe - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alex Martinez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Raul Blanco-Crespo | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Spain F28 - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Garcia Torrealba | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu |
Obrad Markovski - ostatnie mecze
M15 Palm - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. William Grant | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matthew Segura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Marko Nikolic | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 2-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 2-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Viktor Jovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-69, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Aleksa Pisaric | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Lazar Vojinovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Skopje Challenger - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Krouzek | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 0-1, - Obrad Markovski - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lazar Danic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Jerko Brkic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
07.03.23 1. runda | vs. Martin Landaluce | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Enrico Baldisserri | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Wien | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan La Cava | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
31.01.23 Klasyf. | vs. Aleksa Mardjonovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |