MECZ
11.03.21 | 2. runda | Pablo Llamas Ruiz | Ronald Slobodchikov | 6-2, 6-1 | M15 La | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Pablo Llamas Ruiz | Ronald Slobodchikov | |
1. podanie % | 38/49 (78%) | 31/45 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/38 (71%) | 15/31 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/11 (73%) | 7/14 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/45 (51%) | 14/49 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ronald Slobodchikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ronald Slobodchikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Ronald Slobodchikov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ronald Slobodchikov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ronald Slobodchikov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ronald Slobodchikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Ronald Slobodchikov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pablo Llamas Ruiz vs. Ronald Slobodchikov - Wzajemne mecze
11.03.21 | 2. runda | Pablo Llamas Ruiz | Ronald Slobodchikov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 La | ceglana |
Pablo Llamas Ruiz form & Ronald Slobodchikov form
Pablo Llamas Ruiz - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - krecz | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
11.02.24 Klasyf. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Ronald Slobodchikov - ostatnie mecze
Porto Challenger - twarda | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Aix En - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biella 7 - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 4 - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lucas Catarina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biella 6 - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Riccardo Bonadio | - Ronald Slobodchikov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 La - ceglana | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.21 1. runda | vs. Arthur Fils | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Gran Canaria - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.21 1. runda | vs. Alexandr Binda | 1-6, - Ronald Slobodchikov - krecz | szczegóły meczu | |
Forli Challenger - ceglana | ||||
19.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 0-3, - Ronald Slobodchikov - krecz | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
11.09.20 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Baran Cengiz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.20 1. runda | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.20 1. runda | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Yanki Erel | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.20 1. runda | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 7-60, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Quentin Folliot | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Max Wiskandt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Jim Walder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Arthur Reymond | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. George Loffhagen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Murcia - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Inigo Cervantes | 6-4, 3-4, - Ronald Slobodchikov - krecz | szczegóły meczu |