MECZ
12.06.19 | 1. runda | Pablo Llamas Ruiz | Facundo Diaz Acosta | 4-6, 6-3, 7-60 | M25 Huelva | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Pablo Llamas Ruiz | Facundo Diaz Acosta | |
1. podanie % | 77/124 (62%) | 49/96 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/77 (60%) | 29/49 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/47 (45%) | 18/47 (38%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 7/17 (41%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/96 (51%) | 57/124 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 116/220 (53%) | 104/220 (47%) |
Double foul | 1 | 8 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pablo Llamas Ruiz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 0-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pablo Llamas Ruiz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pablo Llamas Ruiz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pablo Llamas Ruiz | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pablo Llamas Ruiz | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0 | ||
7-60 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pablo Llamas Ruiz vs. Facundo Diaz Acosta - Wzajemne mecze
12.06.19 | 1. runda | Pablo Llamas Ruiz | Facundo Diaz Acosta | 4-6, 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | M25 Huelva | ceglana |
Pablo Llamas Ruiz form & Facundo Diaz Acosta form
Pablo Llamas Ruiz - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 2. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - krecz | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
11.02.24 Klasyf. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
04.10.23 2. runda | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Facundo Diaz Acosta - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 6-74, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Pedro Cachin | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Sebastian Baez | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Stan Wawrinka | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
18.02.24 Finał | vs. Nicolas Jarry | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Federico Coria | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dusan Lajovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
09.02.24 2. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Baez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 3-6, 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Jordan Thompson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 7-66, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
Montevideo Challenger - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 4-3, Thiago Moura Monteiro - krecz | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 1-3, - Facundo Diaz Acosta - krecz | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Federico Coria | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 7-65, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |