MECZ
26.09.22 | 1. runda klasyf. | Oren Vasser | Alexander Maggs | 6-3, 7-65 | M15 Albuquerque | twarda |
STATYSTYKA MECZU
USA
23.02.00, 24 lat
23.02.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
04.07.01, 22 lat
04.07.01, 22 lat
Oren Vasser vs. Alexander Maggs - Wzajemne mecze
26.09.22 | 1. runda klasyf. | Oren Vasser | Alexander Maggs | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | M15 Albuquerque | twarda |
Oren Vasser form & Alexander Maggs form
Oren Vasser - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mitchell Harper | 6-3, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Miguel Angel Cabrera | 1-6, 2-2, - Oren Vasser - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Porras | 6-4, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. James Beaven | 3-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Jaimee Floyd Angele | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Martin Estevarena | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Manuel Montoya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Collin Altamirano | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Papamoa - twarda | ||||
18.12.23 Klasyf. | vs. Carl Emil Overbeck | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 2. runda klasyf. | vs. Duncan Mccall | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Duncan Mccall | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Young-Mathers | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sam Ryan Ziegann | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Joshua Charlton | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Oster | 6-4, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Edmonton - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Sasha Trkulja | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Jacob Israel Ramos Vasquez | 7-61, 7-69 | szczegóły meczu | |
M25 Saint - halowa | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mikael Arseneault | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Morelia - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Osgar O'Hoisin | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nicaise Muamba | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Albuquerque - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Felix Corwin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Gima | 7-63, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Mika Lipp | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Sickenberger | 7-5, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Mileikowsky | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Bruno Zarlenga | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Pierre Mouesca | 6-4, 0-6, 3-10 | szczegóły meczu |
Alexander Maggs - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
19.12.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Marte Martellato | 6-1, 6-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Albuquerque - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Olle Wallin | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Christopher Papa | 4-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Finn Bass | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Albuquerque - twarda | ||||
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Great Britain - twarda | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Karl Kiur Saar | 1-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Luka Petrovic | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Great Britain - halowa | ||||
12.02.18 Klasyf. | vs. George Houghton | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.18 2. runda klasyf. | vs. Pierce Widdecombe | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. George Foster | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |