MECZ
06.06.23 | 1. runda | Omar Jasika | Tomohiro Masabayashi | 6-0, 6-2 | M25 Jakarta | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Omar Jasika | Tomohiro Masabayashi | |
1. podanie % | 27/40 (68%) | 35/50 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/27 (78%) | 18/35 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/13 (69%) | 3/15 (20%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/50 (58%) | 10/40 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Omar Jasika | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tomohiro Masabayashi | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Omar Jasika | 2-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Omar Jasika | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
05.03.98, 26 lat
18327 $
05.03.98, 26 lat
18327 $
Omar Jasika vs. Tomohiro Masabayashi - Wzajemne mecze
17.06.23 | Ćwierćfinał | Omar Jasika | Tomohiro Masabayashi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Jakarta | twarda |
06.06.23 | 1. runda | Omar Jasika | Tomohiro Masabayashi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Jakarta | twarda |
Omar Jasika form & Tomohiro Masabayashi form
Omar Jasika - ostatnie mecze
Savannah Challenger - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.24 1. runda | vs. Bernard Tomic | 1-1, Bernard Tomic - krecz | szczegóły meczu | |
Acapulco Challenger - twarda | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cuernavaca Challenger - twarda | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Aidan Mayo | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mexico City - ceglana | ||||
01.04.24 1. runda | vs. Bernard Tomic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hiroki Moriya | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Li Tu | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. James McCabe | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Luke Saville | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Matthew Hulme | 7-64, 7-611 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Luke Sorensen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Tristan Schoolkate | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Hayden Jones | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Alex Bolt | 6-2, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Shintaro Imai | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dane Sweeny | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Rinky Hijikata | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Scott Jones | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Hubert Hurkacz | 6-74, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Abedallah Shelbayh | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zachary Svajda | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. James Kent Trotter | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Seong Chan Hong | 6-77, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Andrew Fenty | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu |
Tomohiro Masabayashi - ostatnie mecze
M15 Kashiwa - twarda | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daisuke Sumizawa | 4-6, 7-63, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tsukuba - twarda | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Ryotaro Shimomura | 4-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Linang Xiao | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Ryotaro Taguchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Daiki Yoshimura | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ryota Takahashi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
18.12.23 1. runda klasyf. | vs. Shu Muto | 1-6, 7-66, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Andre Szilvassy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mason Naumovski | 6-75, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tao Mu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Toru Horie | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
15.09.23 2. runda | vs. Yuki Mochizuki | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Omar Fields | 7-5, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Chih Chi Huang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Natsuki Yamamoto | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Chien-Hsun Lo | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Makoto Ochi | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Yan Cheng Chen | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Nathan Anthony Barki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
17.06.23 Ćwierćfinał | vs. Omar Jasika | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Hong-Lin Fu | 6-2, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Savriyan Danilov | 5-3, Savriyan Danilov - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Omar Jasika | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Karuizawa - ceglana | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Yuta Kawahashi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jakarta - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu |