MECZ
14.02.22 | 2. runda klasyf. | Olivier Rojas | Yaojie Zeng | 6-1, 6-3 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Belgia
14.01.01, 23 lat
14.01.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
30.01.02, 22 lat
30.01.02, 22 lat
Olivier Rojas vs. Yaojie Zeng - Wzajemne mecze
14.02.22 | 2. runda klasyf. | Olivier Rojas | Yaojie Zeng | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Olivier Rojas form & Yaojie Zeng form
Olivier Rojas - ostatnie mecze
M25 Koksijde - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Stijn Slump | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Miko Wassermann | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Arlon - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Duffel - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Mees Rottgering | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Romain Faucon | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Harold Huens | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ruben Hartig | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.02.23 Klasyf. | vs. Alexis Boureau | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Frljanic | 7-65, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Nicolas Tepmahc | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Luka Mikrut | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Matyas Cerny | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Omni Kumar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Max Cunat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.12.22 Klasyf. | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.12.22 Klasyf. | vs. Leonardo Rossi | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Felix Einig | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Raphael Calzi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Hong-Lin Fu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Min Seong Kim | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Raphael Lambling | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Cyril Respaut | 4-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Youssef Dabbabi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Stevan Popovic | 3-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu |
Yaojie Zeng - ostatnie mecze
Shenzhen 2 - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yuichiro Inui | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Jiayang Dong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Luoyuanxiang Luo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Minghui Zhang | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Wenfu Li | 3-6, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Jeremy Jin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Chun-Ming Yam | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jordan Chiu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Shaoyun Liu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Zhenxiong Dong | 6-4, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Wenze Li | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaoyu He | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Luzhou - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Hanwen Li | 2-6, 7-65, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Shiyou Liu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 2. runda klasyf. | vs. Yi Xin Gao | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Cordoba - ceglana | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Sergi Mico Fenollar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ethan Cook | 6-2, 6-76, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Shuannon Tricerri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Pedro Iamachkine | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Maxime Dubouch | 5-7, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Kevin Chahoud | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Pranash Babu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Marco Franzini | 5-7, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Mauro De Maio | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Olivier Rojas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maj Najvirt Kolaric | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |