MECZ
06.08.21 | Półfinał | Oleg Prihodko | Yanki Erel | 3-6, 6-3, 7-5 | M15 Telavi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oleg Prihodko | Yanki Erel | |
1. podanie % | 50/95 (53%) | 73/98 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/50 (72%) | 47/73 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 26/45 (58%) | 14/25 (56%) |
Zdobyte break-ball | 3/11 (27%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/98 (38%) | 33/95 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/193 (51%) | 94/193 (49%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Oleg Prihodko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleg Prihodko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oleg Prihodko | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleg Prihodko | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleg Prihodko | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleg Prihodko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleg Prihodko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oleg Prihodko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleg Prihodko | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Oleg Prihodko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oleg Prihodko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleg Prihodko | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oleg Prihodko | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oleg Prihodko | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oleg Prihodko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Yanki Erel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oleg Prihodko vs. Yanki Erel - Wzajemne mecze
06.08.21 | Półfinał | Oleg Prihodko | Yanki Erel | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Telavi | ceglana |
Oleg Prihodko form & Yanki Erel form
Oleg Prihodko - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
14.01.24 Finał | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
07.01.24 Finał | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.01.24 Półfinał | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Johannes Ingildsen | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Matthew William Donald | 2-6, 7-69, - Oleg Prihodko - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Yanki Erel - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
02.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Jacob Fearnley | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Louis Van Herck | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-3, - Yanki Erel - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 0-2, - Yanki Erel - krecz | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Egor Agafonov | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Daniil Glinka | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Gojowczyk | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |