MECZ
04.01.21 | 2. runda klasyf. | Oleg Prihodko | Tibo Colson | 6-4, 6-3 | M15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oleg Prihodko vs. Tibo Colson - Wzajemne mecze
04.01.21 | 2. runda klasyf. | Oleg Prihodko | Tibo Colson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Manacor | twarda |
Oleg Prihodko form & Tibo Colson form
Oleg Prihodko - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
14.01.24 Finał | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
07.01.24 Finał | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.01.24 Półfinał | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Johannes Ingildsen | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Matthew William Donald | 2-6, 7-69, - Oleg Prihodko - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Tibo Colson - ostatnie mecze
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Mika Brunold | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Tanguy Genier | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Timo Stodder | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. David Poljak | 6-74, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Luka Mikrut | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Charlie Robertson | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Henri Squire | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Rodenas | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jonathan Mridha | 0-1, - Tibo Colson - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Aleksander Chayka | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Jelle Sels | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Alexander Blockx | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Marvin Moeller | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sander Jong | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Alastair Gray | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. James Davis | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. George Houghton | 6-3, 6-75, 7-63 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Charlie Robertson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
30.09.23 Finał | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Półfinał | vs. Karl Friberg | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Edas Butvilas | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-72, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Vito Tonejc | 4-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Danderyd - halowa | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Harry Wendelken | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. James Davis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Simon Freund | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |