MECZ
09.12.21 | 2. runda | Oleg Prihodko | Duckhee Lee | 6-3, 6-3 | Antalya 4 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Oleg Prihodko | Duckhee Lee | |
1. podanie % | 31/45 (69%) | 34/54 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/31 (71%) | 17/34 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/54 (59%) | 16/45 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Oleg Prihodko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleg Prihodko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Oleg Prihodko | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleg Prihodko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleg Prihodko | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oleg Prihodko | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-2 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oleg Prihodko | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0 | ||
Oleg Prihodko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Oleg Prihodko | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oleg Prihodko vs. Duckhee Lee - Wzajemne mecze
09.12.21 | 2. runda | Oleg Prihodko | Duckhee Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya 4 | ceglana |
Oleg Prihodko form & Duckhee Lee form
Oleg Prihodko - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
14.01.24 Finał | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
07.01.24 Finał | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.01.24 Półfinał | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Johannes Ingildsen | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Matthew William Donald | 2-6, 7-69, - Oleg Prihodko - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Duckhee Lee - ostatnie mecze
M15 Nishi - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-65, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Yi Zhou | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Hinode - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Sander Jong | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
31.12.23 Finał | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Półfinał | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Seita Watanabe | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Kuala - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 1-6, 0-3, - Duckhee Lee - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Seungmin Park | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Ipoh - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Darrshan Suresh Kumar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 2-6, 5-4, - Duckhee Lee - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Kasidit Samrej | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Ye Cong Mo | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Xin Gao | Xin Gao - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Sheng Tang | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Baotou - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Evan Zhu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |