MECZ
27.06.21 | 1. runda klasyf. | Olaf Pieczkowski | Tomas Lanik | 6-2, 6-3 | M25 Wroclaw | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olaf Pieczkowski vs. Tomas Lanik - Wzajemne mecze
27.06.21 | 1. runda klasyf. | Olaf Pieczkowski | Tomas Lanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | M25 Wroclaw | ceglana |
Olaf Pieczkowski form & Tomas Lanik form
Olaf Pieczkowski - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Loic Namigandet Tenguere | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Fabio Nestola | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Yuquan Jin | 2-6, 7-62, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Freddie Ridout | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Moez Echargui | 3-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Bernard Tomic | 6-2, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
18.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ali Habib | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Jakub Nicod | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Kevin Edengren | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Christopher Papa | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Dominik Koepfer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Andrew Paulson | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marko Stakusic | 7-65, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Półfinał | vs. Alexander Donski | Alexander Donski - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. John Sperle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Fabio De Michele | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Tomas Lanik - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Henrik Wiersholm | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Christos Antonopoulos | 7-65, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Mika Brunold | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. John Sperle | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Jan Kupcic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mats Moraing | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Sander Jong | 1-6, 0-1, - Tomas Lanik - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Marek Nano | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Petr Nesterov | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Niklas Schell | 7-5, 7-60 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jack Loge | 7-69, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Volodymyr Iakubenko | 7-62, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Bor Artnak | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Matyas Fuele | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Samuel Puskar | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Mathys Erhard | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Jesse Flores | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Matthew William Donald | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Gerald Melzer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Elias Julian Werner | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu |