MECZ
19.02.23 | 1. runda klasyf. | Obrad Markovski | Ivan La Cava | 6-1, 6-4 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
01.11.00, 23 lat
10396 $
01.11.00, 23 lat
10396 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
WÅ‚ochy
31.03.03, 21 lat
31.03.03, 21 lat
Obrad Markovski vs. Ivan La Cava - Wzajemne mecze
19.02.23 | 1. runda klasyf. | Obrad Markovski | Ivan La Cava | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Obrad Markovski form & Ivan La Cava form
Obrad Markovski - ostatnie mecze
M15 Palm - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. William Grant | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda klasyf. | vs. Matthew Segura | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Marko Nikolic | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 2-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 2-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Viktor Jovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-69, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Aleksa Pisaric | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Lazar Vojinovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Skopje Challenger - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Krouzek | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 0-1, - Obrad Markovski - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lazar Danic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Jerko Brkic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
07.03.23 1. runda | vs. Martin Landaluce | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Enrico Baldisserri | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Wien | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan La Cava | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
31.01.23 Klasyf. | vs. Aleksa Mardjonovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Ivan La Cava - ostatnie mecze
M15 Bergamo - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Philip Florig | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Credit Chaiyarin | 6-2, 3-6, 22-20 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Matthias Ujvary | 6-74, 6-3, 12-14 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Campana | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Obrad Markovski | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Vasile Antonescu | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Mikhail Fufygin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Ilya Snitari | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 Klasyf. | vs. Cedric Stanke | 4-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Branko Djuric | 2-6, 6-2, 16-14 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Roberto Chacon Huertas | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Craiova - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
09.08.22 2. runda klasyf. | vs. Simone Cacciapuoti | 0-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. David Gabor | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Samuele Pieri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Hanwen Li | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.03.22 2. runda klasyf. | vs. Omar Brigida | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Michal Novansky | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.21 1. runda klasyf. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Nikita Kashirin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |