MECZ
08.09.22 | Ćwierćfinał | Norbert Gombos | Sebastian Ofner | 1-6, 6-3, 6-2 | Tulln Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Norbert Gombos | Sebastian Ofner | |
1. podanie % | 37/65 (57%) | 55/88 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/37 (65%) | 35/55 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/28 (68%) | 15/33 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/88 (43%) | 22/65 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/153 (53%) | 72/153 (47%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 2 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sebastian Ofner | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Norbert Gombos | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Sebastian Ofner | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Sebastian Ofner | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Sebastian Ofner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sebastian Ofner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Sebastian Ofner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Sebastian Ofner | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Sebastian Ofner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Norbert Gombos | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Sebastian Ofner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Sebastian Ofner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Sebastian Ofner | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Sebastian Ofner | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Norbert Gombos vs. Sebastian Ofner - Wzajemne mecze
08.09.22 | Ćwierćfinał | Norbert Gombos | Sebastian Ofner | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Tulln Challenger | ceglana |
15.07.22 | Ćwierćfinał | Sebastian Ofner | Norbert Gombos | 3-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | Verona Challenger | ceglana |
22.03.19 | Ćwierćfinał | Sebastian Ofner | Norbert Gombos | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Lille Challenger | halowa |
01.03.19 | Ćwierćfinał | Norbert Gombos | Sebastian Ofner | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | Pau Challenger | halowa |
Norbert Gombos form & Sebastian Ofner form
Norbert Gombos - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - krecz | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe Challenger - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ilkley Challenger - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - krecz | szczegóły meczu |
Sebastian Ofner - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 6-72, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Kei Nishikori | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Borna Coric | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Alex De Minaur | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Federico Coria | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Luciano Darderi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.24 | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-71, 6-2, 7-64, 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Denis Shapovalov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Emil Ruusuvuori | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 6-74, 7-65, 7-62 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Adrian Mannarino | 7-67, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Christopher O'Connell | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
29.10.23 Klasyf. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 1. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Alexander Zverev | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Felix Auger Aliassime | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Christopher O'Connell | 6-72, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
07.10.23 2. runda | vs. Tommy Paul | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 1. runda | vs. Juan Pablo Varillas | 7-63, 7-66 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
02.10.23 Półfinał | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dominic Thiem | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |