MECZ
03.02.20 | 1. runda | Norbert Gombos | Pablo Carreno-Busta | 3-6, 6-4, 6-3 | Montpellier | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Norbert Gombos | Pablo Carreno-Busta | |
1. podanie % | 57/77 (74%) | 51/79 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/57 (72%) | 38/51 (75%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/20 (40%) | 8/28 (29%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/79 (42%) | 28/77 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/156 (53%) | 74/156 (47%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 9 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Pablo Carreno-Busta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Pablo Carreno-Busta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Pablo Carreno-Busta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Pablo Carreno-Busta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Pablo Carreno-Busta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Pablo Carreno-Busta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Pablo Carreno-Busta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Norbert Gombos | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Pablo Carreno-Busta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Pablo Carreno-Busta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Pablo Carreno-Busta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Pablo Carreno-Busta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Norbert Gombos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Pablo Carreno-Busta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Pablo Carreno-Busta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Norbert Gombos | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Pablo Carreno-Busta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Norbert Gombos vs. Pablo Carreno-Busta - Wzajemne mecze
30.05.21 | 1. runda | Pablo Carreno-Busta | Norbert Gombos | 6-3, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
05.11.20 | 3. runda | Pablo Carreno-Busta | Norbert Gombos | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Paris | halowa |
03.02.20 | 1. runda | Norbert Gombos | Pablo Carreno-Busta | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Montpellier | halowa |
16.08.13 | Ćwierćfinał | Pablo Carreno-Busta | Norbert Gombos | 6-77, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Cordenons Challenger | ceglana |
Norbert Gombos form & Pablo Carreno-Busta form
Norbert Gombos - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - krecz | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe Challenger - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ilkley Challenger - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - krecz | szczegóły meczu |
Pablo Carreno-Busta - ostatnie mecze
Malaga Challenger - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
13.02.23 1. runda | vs. Richard Gasquet | 6-2, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-4, 6-75, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.01.23 1. runda | vs. Pedro Cachin | 7-64, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.23 2. runda | vs. Soon-Woo Kwon | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
23.11.22 | vs. Marin Cilic | 7-5, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
03.11.22 3. runda | vs. Tommy Paul | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 2. runda | vs. Denis Shapovalov | 7-62, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Basel - halowa | ||||
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Carlos Alcaraz | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.22 2. runda | vs. Dominic Stricker | 7-5, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.22 1. runda | vs. Sebastian Baez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Naples - twarda | ||||
21.10.22 2. runda | vs. Fabio Fognini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gijon - halowa | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 3-6, 6-716 | szczegóły meczu | |
12.10.22 2. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
04.09.22 4. runda | vs. Karen Khachanov | 6-4, 3-6, 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.22 3. runda | vs. Alex De Minaur | 6-1, 6-1, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
31.08.22 2. runda | vs. Alexander Bublik | 4-6, 6-4, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Dominic Thiem | 7-5, 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 6-1, 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
14.08.22 Finał | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Daniel Evans | 7-5, 6-77, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Jack Draper | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.08.22 3. runda | vs. Jannik Sinner | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.22 2. runda | vs. Holger Rune | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |