INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Norbert Gombos vs. Milos Karol - Wzajemne mecze
09.07.20 | 1. runda | Norbert Gombos | Milos Karol | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Norbert Gombos form & Milos Karol form
Norbert Gombos - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - krecz | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe Challenger - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ilkley Challenger - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague 2 - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague 1 - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - krecz | szczegóły meczu |
Milos Karol - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Patrik Homola | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Filippo Romano | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Simon Beaupain | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Thomas Deschamps | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Jakub Paul | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Federico Marchetti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Andrea Picchione | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. David Fix | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Luca Giacomini | 2-6, 0-1, - Milos Karol - krecz | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Imanol Lopez Morillo | 5-7, 6-1, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Adria Soriano Barrera | 6-710, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Enzo Wallart | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Etienne Donnet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Marlon Vankan | 2-0, Marlon Vankan - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Jakub Paul | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Eldin Nokic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jiri Barnat | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. James Davis | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Marcus Walters | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Edgbaston - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-68, 6-72 | szczegóły meczu |