MECZ
15.11.21 | 1. runda klasyf. | Nino Ehrenschneider | Oleksiy Arovin | 6-4, 6-75, 10-8 | M15 East | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
03.07.93, 30 lat
03.07.93, 30 lat
Nino Ehrenschneider vs. Oleksiy Arovin - Wzajemne mecze
15.11.21 | 1. runda klasyf. | Nino Ehrenschneider | Oleksiy Arovin | 6-4, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | M15 East | halowa |
Nino Ehrenschneider form & Oleksiy Arovin form
Nino Ehrenschneider - ostatnie mecze
M15 Targu - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Cayetano March | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Malmo - ceglana | ||||
21.08.22 Finał | vs. Sandro Kopp | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
20.08.22 Półfinał | vs. Filip Bergevi | 7-62, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Adam Heinonen | 6-3, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.22 Klasyf. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Axel Bergdahl | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Ystad - ceglana | ||||
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Jules Marie | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Gustaf Strom | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Noah Thurner | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Oliver Andersson (1999) | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 East - halowa | ||||
19.11.21 Ćwierćfinał | vs. Alexander Brown | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.21 2. runda | vs. Carson Gates | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Ryan Shane | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. William Grant | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.21 1. runda klasyf. | vs. Oleksiy Arovin | 6-4, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
05.07.21 Klasyf. | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 7-61, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
24.07.20 1. runda | vs. Max Wiskandt | 2-1, Max Wiskandt - krecz | szczegóły meczu | |
23.07.20 1. runda | vs. Milan Welte | 4-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.20 1. runda | vs. Osman Torski | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.20 1. runda | vs. Louis Wessels | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
26.06.20 1. runda | vs. Yannick Maden | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.20 1. runda | vs. Oscar Otte | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.20 1. runda | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Oleksiy Arovin - ostatnie mecze
M15 East - halowa | ||||
15.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nino Ehrenschneider | 4-6, 7-65, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Claremont - twarda | ||||
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Farzin Danny Amiri | 6-2, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Fernando Yamacita | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.19 Klasyf. | vs. Austin Rapp | 2-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Brandon Perez | 4-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
USA F26 - twarda | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Svyatoslav Shainyan | - Oleksiy Arovin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.09.18 | vs. Ryan Noah Lee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
USA F25 - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Jacob Brumm | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 Klasyf. | vs. Henrik Wiersholm | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.18 2. runda klasyf. | vs. Connor Rapp | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Philip Hjorth | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.18 | vs. Ali Amiri | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
USA F10 - twarda | ||||
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Christopher G Haworth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Serbia F8 - ceglana | ||||
04.08.14 2. runda klasyf. | vs. Davide Melchiorre | 2-6, 6-2, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.08.14 1. runda klasyf. | vs. Nikola Savanovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Serbia F7 - ceglana | ||||
28.07.14 Klasyf. | vs. Gilles de Sousa | 6-0, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.07.14 1. runda klasyf. | vs. Mattia Rossi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.14 2. runda klasyf. | vs. Michail Pervolarakis | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ukraine F9 - twarda | ||||
23.06.14 1. runda klasyf. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.06.14 Klasyf. | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 3-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
23.06.14 2. runda klasyf. | vs. Olexiy Kolisnyk | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ukraine F8 - twarda | ||||
16.06.14 2. runda klasyf. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.14 Klasyf. | vs. Vsevolod Oliynyk | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.06.14 1. runda | vs. Yurii Dzhavakian | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.14 2. runda | vs. Jaime Pulgar-Garcia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.14 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Ladygin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Serbia F5 - ceglana | ||||
15.07.13 1. runda klasyf. | vs. Marin Mise | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.07.13 2. runda klasyf. | vs. Nikola Vidovic | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |