MECZ
31.07.22 | 2. runda klasyf. | Nikolay Vylegzhanin | Artur Soghoyan | 6-1, 6-0 | M25 Tbilisi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Nikolay Vylegzhanin | Artur Soghoyan | |
1. podanie % | 24/38 (63%) | 36/45 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/24 (67%) | 12/36 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 1/9 (11%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/45 (71%) | 14/38 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Nikolay Vylegzhanin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Artur Soghoyan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nikolay Vylegzhanin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Artur Soghoyan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nikolay Vylegzhanin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Artur Soghoyan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikolay Vylegzhanin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Artur Soghoyan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikolay Vylegzhanin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Artur Soghoyan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nikolay Vylegzhanin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Artur Soghoyan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikolay Vylegzhanin | 5-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Armenia
14.11.02, 21 lat
14.11.02, 21 lat
Nikolay Vylegzhanin vs. Artur Soghoyan - Wzajemne mecze
31.07.22 | 2. runda klasyf. | Nikolay Vylegzhanin | Artur Soghoyan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | M25 Tbilisi | twarda |
Nikolay Vylegzhanin form & Artur Soghoyan form
Nikolay Vylegzhanin - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Alexis Gautier | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Theo Papamalamis | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Arthur Nagel | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Rigele Te | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Alexander Donski | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Illia Stoliar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lars Aregger | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Jaime Faria | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Nathan Ponwith | 6-70, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Zsombor Piros | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Jules Marie | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Martin Damm | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Florent Bax | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luka Mikrut | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Evan Furness | 2-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Veigy - dywanowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Maxence Beauge | 6-2, 2-0, Maxence Beauge - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Miljan Zekic | Miljan Zekic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Matthew William Donald | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Maxence Rivet | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Matthew William Donald | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Clement Chidekh | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Alex Rybakov | 6-4, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Robert Strombachs | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Clement Tabur | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Artur Soghoyan - ostatnie mecze
M25 Tbilisi - twarda | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Mikel Aranzabal | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Artem Dacenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.22 2. runda klasyf. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Oleg Stepanenko | 2-0, Oleg Stepanenko - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.22 2. runda klasyf. | vs. Nikita Sidorov | 7-65, 0-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 6-3, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Gian Luca Tanner | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Faris Zakaryia | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Youssef El Sayyad | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Marlon Vankan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 Klasyf. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Agustin Marquez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
27.07.21 Klasyf. | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.06.21 Klasyf. | vs. Louroi Martinez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ching-Mou Yu | 1-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Pol Wattanakul | 2-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Edoardo Graziani | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 Klasyf. | vs. William Griffith | 6-4, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. George Houghton | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shumeiko | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sahil Gaware | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tim Riedel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Nathan Freire Da Silva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |