MECZ
05.02.23 | 1. runda klasyf. | Nikola Basic | Irakli Tsurtsumia | 6-0, 6-3 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Chorwacja
13.10.01, 22 lat
13.10.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Gruzja
18.03.01, 23 lat
18.03.01, 23 lat
Nikola Basic vs. Irakli Tsurtsumia - Wzajemne mecze
05.02.23 | 1. runda klasyf. | Nikola Basic | Irakli Tsurtsumia | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Nikola Basic form & Irakli Tsurtsumia form
Nikola Basic - ostatnie mecze
M15 Dubrovnik - ceglana | ||||
15.04.24 2. runda klasyf. | vs. Marino Jakic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Opatija - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Francesco Cano | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Jan Kupcic | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Carlo Angeli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
05.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nikola Puntaric | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicola Filippi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Luca Wiedenmann | 7-611, 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Abraham Asaba | 6-3, 3-6, 10-0 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Grigory Shebekin | 4-6, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Luca Bluett | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alen Bill | 2-6, 7-61, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Maxence Rivet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Max Van Nunen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Youssef Boubaker | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Gianluca Cadenasso | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maxence Bertimon | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aljaz Jeran | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
28.09.23 1. runda | vs. Marko Topo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 Klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda klasyf. | vs. Nikola Kijac | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jacques-Kai Inoue | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Luka Mikrut | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Gal Emersic Potocnik | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Sandro Kopp | 5-7, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu |
Irakli Tsurtsumia - ostatnie mecze
M15 Telavi - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Stefan Latinovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 0-6, 6-3, 16-14 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 6-3, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Viktor Jovic | 5-7, 3-5, - Irakli Tsurtsumia - krecz | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Vuk David Stramput | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Samoil Lavric | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.04.23 Klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 5-7, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Razvan Baiant | 3-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Hong Kit Wong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Taisei Kinase | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Basic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, - Irakli Tsurtsumia - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.12.22 1. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.22 Klasyf. | vs. Iacopo Sada | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.12.22 2. runda klasyf. | vs. Alessandro Cortegiani | 7-66, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |