MECZ
20.10.21 | 1. runda | Niklas Schell | Alec Deckers | 6-4, 6-2 | M15 Doha | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Niklas Schell | Alec Deckers | |
1. podanie % | 40/50 (80%) | 39/56 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/40 (80%) | 25/39 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 8/17 (47%) |
Zdobyte break-ball | 3/4 (75%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/56 (41%) | 12/50 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/106 (58%) | 45/106 (42%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 6 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Niklas Schell | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alec Deckers | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Niklas Schell | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Alec Deckers | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Niklas Schell | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Niklas Schell | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Niklas Schell | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Alec Deckers | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Niklas Schell | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Niklas Schell | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Niklas Schell | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Niklas Schell | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Niklas Schell vs. Alec Deckers - Wzajemne mecze
20.10.21 | 1. runda | Niklas Schell | Alec Deckers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Doha | twarda |
Niklas Schell form & Alec Deckers form
Niklas Schell - ostatnie mecze
M15 Shymkent - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Sergey Fomin | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
08.04.24 1. runda | vs. Samuele Pieri | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Daniel Masur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Robin Bertrand | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Marek Gengel | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Valerio Perruzza | 6-73, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Mats Moraing | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Valentin Kopeikin | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Tomas Lanik | 5-7, 6-70 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Issei Okamura | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Jannik Maute | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Mousa Alkotop | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Pablo Trochu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Debru | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Federico Salomone | 7-64, 4-6, 1-3, - Niklas Schell - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Giles Hussey | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
04.08.23 2. runda | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 1. runda | vs. Jannik Opitz | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig Challenger - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kamen - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Hazem Naow | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Alec Deckers - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.11.23 2. runda | vs. Mili Poljicak | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Ofek Shimanov | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marvin Moeller | - Alec Deckers - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Joshua Goodger | 7-612, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Luke Simkiss | 4-6, 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25+H Rodez - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Daniil Glinka | 6-73, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Nevers - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Marvin Moeller | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Antoine Ghibaudo | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Preston Brown | 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-3, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Eupen - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Alessio Basile | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Paul Woerner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
30.07.23 Finał | vs. Elmer Moller | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. August Holmgren | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amersfoort Challenger - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Jan Choinski | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Martin Landaluce | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 The - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Guy Den Ouden | 6-75, 6-72 | szczegóły meczu | |
M15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Luke Simkiss | 6-76, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Michiel De Krom | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |