MECZ
26.06.22 | 1. runda klasyf. | Niki Kaliyanda Poonacha | Sai Karteek Reddy Ganta | 6-75, 6-2, 10-2 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
01.06.00, 23 lat
11650 $
01.06.00, 23 lat
11650 $
Niki Kaliyanda Poonacha vs. Sai Karteek Reddy Ganta - Wzajemne mecze
26.06.22 | 1. runda klasyf. | Niki Kaliyanda Poonacha | Sai Karteek Reddy Ganta | 6-75, 6-2, 10-2 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Niki Kaliyanda Poonacha form & Sai Karteek Reddy Ganta form
Niki Kaliyanda Poonacha - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Andres Andrade | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nick Chappell | 7-64, 7-68 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dan Added | 3-6, 0-2, - Niki Kaliyanda Poonacha - krecz | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dane Sweeny | 6-4, 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Sumit Nagal | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 6-72, 7-63 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - trawiasta | ||||
04.02.24 | vs. Muhammad Shoaib | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hiroki Moriya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Davangere - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Nick Chappell | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Vishnu Vardhan | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Dharwad - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 5-7, - Niki Kaliyanda Poonacha - krecz | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ben Jones | 2-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Damm | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Gabriel Debru | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. David Poljak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Barrena | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Porto Challenger - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Potenza | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Jose Statham | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mustafa Dustov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Boris Butulija | 1-5, - Niki Kaliyanda Poonacha - krecz | szczegóły meczu |
Sai Karteek Reddy Ganta - ostatnie mecze
Kigali 2 - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Seita Watanabe | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mandya - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Davangere - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Madhwin Kamath | 6-4, 6-710, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Yash Chaurasia | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dheeraj Kodancha | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Ahmedabad - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Parth Aggarwal | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Damien Wenger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Wade Hermanus | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gift Ngarambe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Kigali - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Oliver Crawford | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Rishi Reddy | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Dharmil Shah | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ethan Terblanche | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yu-Cheng Tsai | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Xiao-Feng Zhou | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Siddhant Banthia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Shivank Bhatnagar | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Vanja Petrov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Chennai - twarda | ||||
03.04.23 Klasyf. | vs. Ajay Malik | 7-5, 0-3, - Sai Karteek Reddy Ganta - krecz | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ying-Ze Chen | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Mysuru - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lucknow - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Arjun Mahadevan | 7-5, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Saveliy Ivanov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Poorya Paryab | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Hesam Yazdi | 3-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yasin Hajiloie | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |