MECZ
31.01.22 | 2. runda klasyf. | Nicolas Affolter | Tobias Brutscher | 6-1, 6-2 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Szwajcaria
28.08.96, 27 lat
28.08.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
27.08.99, 24 lat
27.08.99, 24 lat
Nicolas Affolter vs. Tobias Brutscher - Wzajemne mecze
31.01.22 | 2. runda klasyf. | Nicolas Affolter | Tobias Brutscher | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Nicolas Affolter form & Tobias Brutscher form
Nicolas Affolter - ostatnie mecze
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daan Meijer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forbach - dywanowa | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Milan Welte | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Giacomo Crisostomo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Lucini | 6-4, 3-0, Federico Lucini - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Jermar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
13.03.23 1. runda klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sierre - ceglana | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Giacomo Crisostomo | 3-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Luca Barbonaglia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Laurin Aerne | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jannik Maute | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Leo Doukhan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Metzingen - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Leon Formella | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 2. runda klasyf. | vs. Adam Blecha | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Yann Marti | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Laurin Aerne | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Faro - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Raphael Calzi | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jannik Opitz | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Tobias Brutscher | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.22 Klasyf. | vs. Jasza Szajrych | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Zi Hui Chen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Portimao - twarda | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Hillel Rousseau | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sintra - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Hans Albert Schubert | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 6-77, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Meerbusch - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Lewie Lane | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
09.03.21 Klasyf. | vs. Mischa Lanz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Laurin Aerne | 5-7, 7-68, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
03.01.21 1. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Gian Luca Tanner | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Tobias Brutscher - ostatnie mecze
M15 Cadolzburg - dywanowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Stepan Pecak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Innsbruck - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Tino Kovacic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Affolter | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Zhuyuan Li | 3-6, 7-61, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
23.01.22 2. runda klasyf. | vs. Hong Kit Wong | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
16.01.22 2. runda klasyf. | vs. Constantin Frantzen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Luca Staeheli | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Vogau - ceglana | ||||
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Hazem Naow | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.01.20 1. runda klasyf. | vs. Mykyta Shurubura | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
05.01.20 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarreguemines - dywanowa | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mats Hermans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Michal Marko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Horgen - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Parizzia | 5-7, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lynn Max Kempen | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Pietro Mugelli | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Prijedor - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alexander Merino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Las - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Xavier Gabarro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.01.19 1. runda klasyf. | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.01.19 1. runda klasyf. | vs. Luke Stevenson | 5-7, 6-4, 10-0 | szczegóły meczu | |
07.01.19 Klasyf. | vs. Preston Brown | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Germany F14 - halowa | ||||
01.10.18 1. runda klasyf. | vs. Oscar Dahlberg | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austria F6 - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Franz Lukas | Franz Lukas - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |