MECZ
16.09.21 | 2. runda | Nicola Kuhn | Alex Rybakov | 6-2, 6-2 | Szczecin Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nicola Kuhn | Alex Rybakov | |
1. podanie % | 32/48 (67%) | 37/56 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/32 (84%) | 21/37 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/56 (50%) | 13/48 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/104 (61%) | 41/104 (39%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alex Rybakov | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Nicola Kuhn | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Alex Rybakov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicola Kuhn | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Alex Rybakov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nicola Kuhn | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Alex Rybakov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicola Kuhn | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alex Rybakov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nicola Kuhn | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Alex Rybakov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicola Kuhn | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alex Rybakov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicola Kuhn | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Alex Rybakov | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nicola Kuhn | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nicola Kuhn vs. Alex Rybakov - Wzajemne mecze
16.09.21 | 2. runda | Nicola Kuhn | Alex Rybakov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Szczecin Challenger | ceglana |
Nicola Kuhn form & Alex Rybakov form
Nicola Kuhn - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Edison Ambarzumjan | 1-6, 6-0, 6-10 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Clement Chidekh | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Billy Harris | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Manuel Guinard | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Altug Celikbilek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Alex Knaff | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marcello Serafini | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Andres Fernandez Canovas | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Jesse Flores | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Michael Zhu | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. David Perez Sanz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Seydina Andre | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Kamil Majchrzak | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Fabien Salle | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Vigo - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlos Gimeno Valero | - | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Ruben Hartig | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Reda Bennani | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Mathys Erhard | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Pedro Iamachkine | 7-63, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Peetu Pohjola | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
03.09.23 Finał | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Alex Rybakov - ostatnie mecze
Merida Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Dmitry Popko | - Alex Rybakov - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, - Alex Rybakov - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Naples - ceglana | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andres Andrade | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 6-4, 4-3, Blaise Bicknell - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Palm - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Matthew Forbes | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sunrise - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. William Grant | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Maxwell Exsted | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-72, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Mitchell Krueger | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Chris Rodesch | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 7-60, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ithaca - halowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |