MECZ
27.11.22 | 1. runda klasyf. | Nico Jaeger | Pietro Mugelli | 6-2, 6-73, 10-3 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Szwajcaria
12.01.03, 21 lat
12.01.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
19.03.00, 24 lat
19.03.00, 24 lat
Nico Jaeger vs. Pietro Mugelli - Wzajemne mecze
27.11.22 | 1. runda klasyf. | Nico Jaeger | Pietro Mugelli | 6-2, 6-73, 10-3 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Nico Jaeger form & Pietro Mugelli form
Nico Jaeger - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrin Casanova | 0-5, - Nico Jaeger - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Saba George Nanobashvili | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Louis Dussin | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mats Bredschneijder | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Christopher Papa | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yiannis Drakos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Krattiger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Muttenz - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lambert Ruland | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
23.07.23 2. runda klasyf. | vs. Stepan Pecak | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Vorhemus | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Gustaf Strom | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Davide Galvanin | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Paul Roeder | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Klosters - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yann Marti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ondrej Horak | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lucio Ratti | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Grigorios Samartsidis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 7-66, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Aron Paul Samson | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Pablo Trochu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Karam Hatamleh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. John Sperle | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.01.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Jenicek | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Sergeev | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.01.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Jenicek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.23 1. runda klasyf. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-3, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu |
Pietro Mugelli - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Philip Hjorth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Oluwaseun Peter Ogunsakin | 6-3, 6-73, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Chirag Duhan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ezequiel Monferrer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Anhelov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Zoran Ludoski | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jasper Cleland | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksei Vidunov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 7-61, Ioan Alexandru Teglas - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karim El Feky | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Zhenxiong Dong | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chenyang Li | 6-4, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksander Chayka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Wai Yu Kai | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ki Lung Ng | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Antoine Berger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jiang Yi Qing | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Haoda Jiang | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Changli Zhang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zijiang Yang | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Erik Arutiunian | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Irakli Tsurtsumia | 7-5, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ariel Bouskila | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |