MECZ
18.06.20 | 1. runda | Nerman Fatic | Nini Gabriel Dica | 6-3, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
Nerman Fatic | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Nerman Fatic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
2-2 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 30-0 | ||
Nerman Fatic | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Nerman Fatic | 4-3 | |
0-0, 30-0 | ||
5-3 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Nerman Fatic | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-0 | ||
Nerman Fatic | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 15-0 | ||
Nerman Fatic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-40 | ||
4-1 | Nini Gabriel Dica | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Nerman Fatic | 5-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-40 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
29.04.01, 22 lat
29.04.01, 22 lat
Nerman Fatic vs. Nini Gabriel Dica - Wzajemne mecze
18.06.20 | 1. runda | Nerman Fatic | Nini Gabriel Dica | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Nerman Fatic form & Nini Gabriel Dica form
Nerman Fatic - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 Finał | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
05.11.23 Klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Półfinał | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Braga Challenger - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - krecz | szczegóły meczu |
Nini Gabriel Dica - ostatnie mecze
M15 Targu - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Oscar Galimardanov | 1-3, - Nini Gabriel Dica - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Milan Drinic | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Scarpa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Razvan Baiant | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Carlo Cataldi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Axel Herberg | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cluj - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Cezar Cretu | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Berk Bugarikj | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Vanja Petrov | 4-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Licina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Perez Martin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Petar Belosevic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Rachev | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.20 Klasyf. | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Elijah Poritzky | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
17.09.20 1. runda | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-5 | szczegóły meczu |