MECZ
08.05.23 | 1. runda | Nerman Fatic | Dan Added | 5-7, 6-4, 6-3 | Prague 2 | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nerman Fatic | Dan Added | |
1. podanie % | 63/91 (69%) | 45/93 (48%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 48/63 (76%) | 33/45 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/28 (46%) | 26/48 (54%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/93 (37%) | 30/91 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/184 (52%) | 89/184 (48%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Nerman Fatic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nerman Fatic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nerman Fatic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nerman Fatic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nerman Fatic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nerman Fatic | 5-7 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-7 |
2 | ||
Nerman Fatic | 0-0 | |
1-0 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Nerman Fatic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nerman Fatic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Nerman Fatic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
5-4 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Nerman Fatic | 6-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Nerman Fatic | 0-0 | |
0-1 | Dan Added | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nerman Fatic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nerman Fatic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Dan Added | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 | Dan Added | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nerman Fatic vs. Dan Added - Wzajemne mecze
08.05.23 | 1. runda | Nerman Fatic | Dan Added | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Prague 2 | ceglana |
Nerman Fatic form & Dan Added form
Nerman Fatic - ostatnie mecze
Munich - ceglana | ||||
14.04.24 Klasyf. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
08.04.24 1. runda | vs. Zsombor Piros | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Barletta Challenger - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Naples Challenger - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 Finał | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
05.11.23 Klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Półfinał | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu |
Dan Added - ostatnie mecze
Oeiras 3 - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Split Challenger - ceglana | ||||
08.04.24 Klasyf. | vs. Elmer Moller | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Loule - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-74, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 2-0, Niki Kaliyanda Poonacha - krecz | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Luca Nardi | 6-3, 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Raphael Collignon | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Karan Singh | 7-63, 5-7, 7-69 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Akira Santillan | 2-6, 6-4, 4-1, Akira Santillan - krecz | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Alexandre Aubriot | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Theo Arribage | 6-2, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 0-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Tom Paris | 7-65, 6-710, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Khumoun Sultanov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu |