MECZ
24.11.21 | 1. runda | Nathan Seateun | Mateo Berta | 6-2, 6-0 | M15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nathan Seateun | Mateo Berta | |
1. podanie % | 23/35 (66%) | 22/41 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/23 (83%) | 12/22 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/12 (75%) | 4/19 (21%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/41 (61%) | 7/35 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/76 (70%) | 23/76 (30%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mateo Berta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nathan Seateun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Mateo Berta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nathan Seateun | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Mateo Berta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nathan Seateun | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Mateo Berta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nathan Seateun | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Mateo Berta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nathan Seateun | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Mateo Berta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nathan Seateun | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Mateo Berta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nathan Seateun | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
25.03.03, 21 lat
25.03.03, 21 lat
Nathan Seateun vs. Mateo Berta - Wzajemne mecze
24.11.21 | 1. runda | Nathan Seateun | Mateo Berta | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Cairo | ceglana |
Nathan Seateun form & Mateo Berta form
Nathan Seateun - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stefan Frljanic | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Marlon Vankan | 6-73, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Toufik Sahtali | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aymeric Bourne | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Aljaz Kirbis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Alexandar Balj | 3-0, Alexandar Balj - krecz | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Connor Richardson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Cezar Cretu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Omar Brigida | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bourg - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Cluj - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Gabriel Ghetu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tanger - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Filippo Moroni | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Carnac - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Timo Legout | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda | vs. Maxime Dubouch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Massimo Giunta | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Roland Stuurman | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yamaan Bushnaq | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |
Mateo Berta - ostatnie mecze
M25 Maceio - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Igor Gimenez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Luis Britto | Luis Britto - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tadeo Munua | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Feira - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Henrique Costanzi De Brito | 3-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Facundo Bermejo | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 3-6, 6-0, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tadeo Meneo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Gaspar Martaux | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buenos - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vitor Leal | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Casablanca - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Christian Lerby | 5-7, 0-5, - Mateo Berta - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Rabat - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Charlelie Cosnet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tymur Bieldiugin | 6-3, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. David Simeonov | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ioan Gabriel Ispasescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Juan Manuel La Serna | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Venedikt Tsirikidze | 6-1, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alan Postay | 7-5, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 7-64, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gustavo Tedesco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Vitor Leal | 2-6, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tucuman - ceglana | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Rocco Valente | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Salta - ceglana | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Valentin Manuel Greco | - Mateo Berta - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
18.10.22 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.22 Klasyf. | vs. Augusto Giacomolli De Andrade | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Breno Braga | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Rio - ceglana | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |