Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
16.09.02, 21 lat
16.09.02, 21 lat
Moerani Bouzige vs. Tai Sach - Wzajemne mecze
03.07.20 | 1. runda | Moerani Bouzige | Tai Sach | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Moerani Bouzige form & Tai Sach form
Moerani Bouzige - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Koray Kirci | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Joshua Charlton | 5-7, 6-4, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Seon Yong Han | 6-2, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Calum Puttergill | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jesse Delaney | 5-7, 7-64, 7-60 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Dane Sweeny | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Hugo Grenier | 4-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Thomas Fancutt | 5-7, 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Papamoa - twarda | ||||
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jack Loutit | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Carl Emil Overbeck | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.12.23 2. runda | vs. Reece Falck | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Andre Szilvassy | 3-6, 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Ajeet Rai | 6-73, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Blake Ellis | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Nikita Volonski | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Goncalo Oliveira | 7-64, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nam Hoang Ly | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Blake Mott | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Yunseok Jang | 6-2, 3-1, Yunseok Jang - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Andre Ilagan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Makoto Ochi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Scott Jones | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Blake Ellis | 5-7, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Tai Sach - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Thomas Patton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Cooper Wilkinson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jack Bruce-Smith | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Masamichi Imamura | 3-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alex Bolt | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Jake Delaney | 7-64, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Blake Bayldon | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 4-6, 17-15 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arjun Mehrotra | 5-7, 7-61, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Corban Crowther | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Kai Milburn | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Wellington - twarda | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Makoto Ochi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Timothy Gray | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Cruz Hewitt | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Matthew Dellavedova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Cruz Hewitt | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Cade Birrell | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Thorben Sannen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Zekai Li | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Renlong Pang | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Simon Norrman | 4-6, 7-5, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jay Clarke | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alexander Skripaev | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Yi Ke Li | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Richard Antoni | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Cairns - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Blake Mott | 6-77, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Paul Howe | 6-4, 6-74, 10-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Corban Crowther | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu |