MECZ
29.08.20 | 1. runda | Mirza Basic | Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mirza Basic | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], A-40 | ||
4-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-40 | ||
Mirza Basic | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Sarp Agabigun | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Mirza Basic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30 | ||
1-0 | Sarp Agabigun | |
0-0 | ||
Mirza Basic | 1-1 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
1-2 | Sarp Agabigun | |
0-0 | ||
Mirza Basic | 1-3 | |
2-3 | Sarp Agabigun | |
Mirza Basic | 2-4 | |
3-4 | Sarp Agabigun | |
Mirza Basic | 4-4 | |
5-4 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mirza Basic vs. Sarp Agabigun - Wzajemne mecze
29.08.20 | 1. runda | Mirza Basic | Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Mirza Basic form & Sarp Agabigun form
Mirza Basic - ostatnie mecze
M25 Trnava - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
29.09.23 2. runda | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 1. runda | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - krecz | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Kalin Ivanovski | - | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu |
Sarp Agabigun - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - krecz | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Trnava - halowa | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Antalya Challenger - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.23 Ćwierćfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.23 2. runda | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.01.23 1. runda | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.12.22 1. runda | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.12.22 2. runda | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
02.12.22 2. runda | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |