MECZ
30.11.20 | 2. runda klasyf. | Mirko Martinez | Theo Arribage | 6-4, 6-0 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
09.10.00, 23 lat
81510 $
09.10.00, 23 lat
81510 $
Mirko Martinez vs. Theo Arribage - Wzajemne mecze
30.11.20 | 2. runda klasyf. | Mirko Martinez | Theo Arribage | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Mirko Martinez form & Theo Arribage form
Mirko Martinez - ostatnie mecze
Lyon Challenger - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Doboj - ceglana | ||||
13.05.23 2. runda | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.05.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.05.23 Półfinał | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Angers - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Biel Challenger - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
12.03.23 Finał | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.23 Półfinał | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.23 Ćwierćfinał | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
26.01.23 2. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.23 1. runda | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo 2 - ceglana | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rio De - ceglana | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Campinas Challenger - ceglana | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Theo Arribage - ostatnie mecze
Quimper Challenger - halowa | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dan Added | 2-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Morelos Challenger - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Christian Langmo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 1-2, - Theo Arribage - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Peter Bertran | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Alexander Bernard | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. August Holmgren | 7-66, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Toulouse Challenger - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Joris De Loore | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Caslano - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Timofey Stepanov | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aldershot - twarda | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Leandro Riedi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.22 1. runda | vs. Adria Soriano Barrera | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Troyes Challenger - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Clement Tabur | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Montauban - ceglana | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Mikalai Haliak | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda | vs. Edouard Villoslada | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Tim Sandkaulen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
14.04.22 Ćwierćfinał | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.04.22 2. runda | vs. Matteo Gigante | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.04.22 1. runda | vs. Niccolo Baroni | 6-73, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.04.22 Klasyf. | vs. Luca Parenti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Cristian Campese | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Toulouse - halowa | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.22 Klasyf. | vs. Marco De Rossi | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
21.03.22 1. runda klasyf. | vs. Tom Biston | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
13.03.22 2. runda klasyf. | vs. Thomas Deschamps | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
23.01.22 2. runda klasyf. | vs. Pietro Marino | 6-2, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
17.01.22 Klasyf. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.01.22 2. runda klasyf. | vs. Rhys Searant | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu |