MECZ
13.03.22 | 1. runda klasyf. | Mirgiiaz Mirdzhaliev | Samuil Konov | 6-3, 6-4 | M25 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
0
23.03.01, 23 lat
23.03.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
07.12.02, 21 lat
07.12.02, 21 lat
Mirgiiaz Mirdzhaliev vs. Samuil Konov - Wzajemne mecze
13.03.22 | 1. runda klasyf. | Mirgiiaz Mirdzhaliev | Samuil Konov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Antalya | ceglana |
Mirgiiaz Mirdzhaliev form & Samuil Konov form
Mirgiiaz Mirdzhaliev - ostatnie mecze
M15 Cairo - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ilya Rudiukov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Benedikt Emesz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Cedric Stanke | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maik Steiner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Ibrokhimjon Urinov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Ricany - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Leon Hoeveler | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25+H Most - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F6 - ceglana | ||||
12.10.15 1. runda klasyf. | vs. Fabian Van Der Lans | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F5 - ceglana | ||||
05.10.15 1. runda klasyf. | vs. Casper Bonapart | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Samuil Konov - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Amir Milushev | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rafael Giotis | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Gabriel Donev | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Felipe De Dios | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Bardia Ziyaei | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Fadi Bidan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ilya Ignatov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Saman Maleki | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 Klasyf. | vs. Dinko Dinev | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. David Fix | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Jan Kupcic | 6-74, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Dominic Ducariu | 5-7, 6-4, 18-20 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Luca Mindrut | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 7-62, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |